Zabudnite na predvianočný zhon! Máme pre vás skvelý tip na darčeky!

Tiež zbožňujete to chystanie sa na najkrajšie sviatky v roku? Pečenie medovníčkov, stretnutia s priateľmi na vianočných trhoch, vôňu čečiny a zdobenie stromčeka. Nedajte si túto jedinečnú atmosféru pokaziť naháňaním sa za darčekmi a doprajte sebe aj svojim blízkym pohodu a relax.

Najkrajší darček je ten zo srdca a keď tí, ktorých obdarúvame, vedia, že ich vnímame, poznáme ich priania a všímame si ich. Práve také sú i darčekové poukážky od ULK. Venujete ich preto, aby ten, komu ich dávate, mohol byť sebavedomejší, doprial si to, na čo sa sám neodhodlá, preto, aby ste tých, ktorých máte radi, potešíli originálnym darčekom. Darujete im krásu a zdravie.

V ULK si môžete zakúpiť darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote alebo v hodnote konkrétneho zákroku. Platnosť poukážok je 6 mesiacov a je možné ich použiť na kúpu kozmetických produktov a všetkých ponúkaných zákrokov.

Keď už sme pri tých darčekoch… Tento piatok bude Mikuláš! Pripravili sme pre vás preto malé prekvapenie. 🙂 Sledujte nás na facebook.com/usleko!

Tešíte sa už na Vianoce? My veru áno! 🙂

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov