O nás

Anna Revajová

Milé dámy, vážení páni,

elixír mladosti ešte nikto nevynašiel. No veda v starostlivosti o krásu našťastie každý deň napreduje. Niekedy stačí naozaj málo k prinavráteniu sebavedomia, radosti z pohľadu do zrkadla, vlastnej spokojnosti a  uznaniu okolia. Sme tu, aby sme podčiarkli prirodzenú krásu.

Moderná tradícia

Už 45 rokov sa venujeme zlepšovaniu vzhľadu našich klientov. Priestory Ústavu lekárskej kozmetiky disponujú  najmodernejšími prístrojmi a novovybudovanou časťou esteticko-plastickej chirurgie. Špecializujeme sa na omladzovacie procedúry. Laserovými zákrokmi zlepšujeme kondíciu a vzhľad pokožky. Venujeme sa starostlivosti o postavu neinvazívnymi i chirurgickými metódami. Špičkový tím dermatológov, plastických chirurgov, stredného zdravotníckeho  personálu a prístroje svetových  značiek sú zárukou, že klientom pomôžeme dosiahnuť dokonale prirodzený vzhľad, zdravé sebavedomie a poskytneme tú najlepšiu starostlivosť. To všetko kombináciou moderných techník a štandardných  operačných postupov.

Sme tu pre vás

Moderné vybavenie je samozrejmosťou. O privítanie a navodenie príjemnej  atmosféry sa snažia kolegyne na recepcii. Ústav lekárskej kozmetiky nájdete v tichom prostredí jazera Veľký Draždiak v bratislavskej Petržalke. Poskytujeme bezproblémové parkovanie a pocit súkromia.

Profesionalita a diskrétnosť

Ústav lekárskej kozmetiky ako prvý získal Certifikát kvality v odbore poskytovania služieb esteticko-plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie. Naše služby spĺňajú všetky európske štandardy.

Klientom ponúkame kvalitné služby, profesionálnych odborníkov, kvalifikovaný zdravotný personál. Najmä individuálny prístup a diskrétnosť. Tieto benefity oceňujú nielen klienti z Bratislavy, ale z celého Slovenska a zo zahraničia.

Kráse sa venujeme s láskou a baví nás to. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na vašu návštevu.

Tel. kontakt:

02 6820 6444 – 45
+421 911 237 934
02 6381 2218

Anna Revajová
riaditeľka a tím Ústavu lekárskej kozmetiky

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov