FotoFinder DermoScope digitálna dermatoskopia

O prístroji

FotoFinder DermoScope je prístroj, ktorý napomáha dermatológovi precízne zmapovať kožný útvar a kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe súvisiacom s jeho prípadným odstránením. To všetko iba za niekoľko sekúnd a s odbornou erudíciou zodpovedajúcou špecializovanému dermatologickému pracovisku, k akým Ústav lekárskej kozmetiky nepochybne patrí.

FotoFinder DermoScope je nemecká technológia, ktorá zodpovedá najnovším ISO normám a štandardom (ISO 9001:2008). Prístroj mapuje znamienka v priestore, porovnáva ich v čase i vo fluorescenčnom poli, čo umožňuje včasné odhalenie kožných karcinómov.

Na bezbolestné vyšetrenie využíva špeciálnu digitálnu kameru. Počítač pri diagnostike konkrétneho kožného útvaru porovná mnoho špecifických rysov kožných lézií, ktoré oko nepostrehne. Po rýchlej počítačovej analýze je výsledok známy ihneď po vyšetrení. Naviac digitalizované údaje, uložené v pamäti počítača dermatoskopu, sú kedykoľvek k dispozícii na presné porovnanie vývoja konkrétneho kožného útvaru v čase, aby odborník – dermatológ mohol kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe.

Zákrok

DermaScope
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov