Zákroky a ošetrenia

 • Esteticko – plastická chirurgia
  Má nezastúpiteľné miesto pri zlepšovaní vzhľadu popri neinvazívnych skrášľovacích metódach. Ideálne a efektívne spojenie. Nič nie je nemožné. Objednajte sa na konzultáciu a odhaľte všetky možnosti ako zvýrazniť svoje prednosti, prinavrátiť sebavedomie i radosť zo života.
 • Korektívna dermatológia a laserová medicína
  Svoj vzhľad môžete vylepšiť aj bez radikálnych zákrokov. Neinvazívne ošetrenia dokážu zázraky. V prevencii i pri riešení už vzniknutých problémov. U nás vďaka špičkovým prístrojom a vynikajúcim odborníkom s mnohoročnými skúsenosťami.
 • Liečba akné
  Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o aknóznu pleť je jej pravidelné odborné čistenie, vhodná domáca starostlivosť a pravidelná kontrola stavu pleti s akné u ošetrujúceho dermatológa. Vďaka týmto opatreniam sa stav pleti postupne zlepšuje a počas niekoľkých mesiacov sa výskyt akné viditeľne redukuje.
 • Starostlivosť o pleť a telo
  Pravidelná a odborná kozmetická starostlivosť je základným pilierom zdravej a krásnej pleti. Naši dermatológovia a pod ich dohľadom zdravotné sestry – kozmetičky vám poradia s každým problémom. Navrhnú individuálny program, ako zdravú pleť dosiahnuť a dlhodobo udržať. Okrem pokožky na tvári, krku a dekolte je dôležité venovať pozornosť celému telu. Špeciálne programy sú určené práve na tento účel. Výsledkom budú krásne a hladké krivky.
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov