Korektívna dermatológia a laserová medicína

Svoj vzhľad môžete vylepšiť aj bez radikálnych zákrokov. Neinvazívne ošetrenia dokážu zázraky. V prevencii i pri riešení už vzniknutých problémov. U nás vďaka špičkovým prístrojom a vynikajúcim odborníkom s mnohoročnými skúsenosťami.
 • Aplikácia výplňových implantátov – zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou
  Injekčnou aplikáciou výplňových implantátov sa redukujú najmä nosovoústne ryhy, vrásky v okolí úst a nad hornou perou. Sú určené aj na zväčšenie objemu vybraných lokalít tváre, najmä pier a vyrovnanie asymetrie na tvári.
 • BENELIFT rádiofrekvenčné ošetrenie pleti
  Je vaša pokožka poznačená prvými príznakmi starnutia alebo častým opaľovaním? Vidíte v zrkadle prvé vrásky pripomínajúce vek, či starosti uplynulých rokov? Výrazne ste schudli a vaša pokožka nestíha zareagovať?

  BEzbolestný NEchirurgický LIFTing je rádiofrekvenčná metóda odstránenia vrások a spevnenia kože, pri ktorej sa vyvolá novotvorba kolagénu v koži. Ide o celoročne vykonávané ošetrenie, ktoré nevyžaduje rekonvalscenciu.

 • Benelift Total – laserový resurfacing
  Jedno z najúčinnejších omladzovacích ošetrení určené pre moderné ženy a mužov, ktorí chcú dosiahnuť maximálny efekt ošetrenia pri minimálnej strate času a nemajú čas a ani chuť vypadnúť na dlhšie obdobie z pracovného kolobehu.
 • Benelift Total mini
  Benelift total mini je laserová omladzovacia metóda využívajúca frakčný CO2 laser. Laserový lúč prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím sa naštartuje novotvorba kolagénu na tri až šesť mesiacov.
 • Exkluzívne liftingové ošetrenie ELO
  Prvé ošetrenie pripravené skutočne na mieru. Vystresovaná, dehydratovaná a ochabnutá pleť trápi väčšinu žien i mužov. Zásadným rozdielom pri návrhu tohto ošetrenia pre každú klientku je aktuálny stav jej pleti, genetické predpoklady, či životospráva. Cieľom ELO je maximálne omladiť pleť s prihliadnutím na danosti pokožky každej klientky.
 • Ihličková rádiofrekvencia Ellisys
  Ide o miniinvazívny zákrok, pri ktorom sa rádiofrekvenčná energia prostredníctvom malých ihličiek premieňa v tkanive na tepelnú energiu v hĺbke od 0,5-3,5 mm.
 • Injekčná lipolýza
  Metóda Injekčná lipolýza je určená na odstránenie menších lokálnych tukových ložísk vedúca k cielenej zmene kontúr tela.
 • Injekčná mezoterapia
  Mezoterapia je minimálne invazívny postup, ktorým sa špeciálne liečivé roztoky injekčne aplikujú do povrchovej a strednej vrstvy pokožky. Je to metóda v estetickej dermatológii využívaná na revitalizáciu pleti, krku, dekoltu, chrbtov rúk a vlasovej pokožky. Aplikované roztoky obsahujú koncentrácie vitamínov, aminokyselín, minerálov koenzýmov, peptidov a kyselinu hyalurónovú, pôsobia proti vzniku vrások, majú význam pre regeneráciu pokožky a významný hydratačný efekt.
 • Konzultácia s diagnostickým rozborom u dermatológa
  Problém, ktorý Vás trápi, zväčša má riešenie. Rozhodujúce je jeho správne posúdenie. Pred absolvovaním zákroku z dermatológie a laserovej medicíny je potrebná osobná konzultácia.
 • Korekcia a prevencia vzniku vrások botulotoxínovými injekciami
  Botulotoxínové injekcie sa aplikujú s cieľom odstránenia už existujúcich vrások, ale aj preventívne proti vzniku vrások.
 • Laserový mezolift
  Aplikáciou laserového lúča sa vytvárajú tzv. mikrokanáliky do hlbšej vrstvy kože s oveľa väčšou presnosťou. Cez ne sa do kože vstrebávajú aplikované účinné látky.
 • Liečba pigmentácií
  Dokážeme korigovať pehy a škvrny.
 • MEZOBOTOX
  Zbavte sa jemných vrások. Rejuvenizácia (omladenie) tváre, krku, dekoltu a rúk novým ošetrením Mezobotox je technika, ktorou sa dosiahne vyhladenie jemných liniek a vrások. Oživí sa povrchová časť pokožky a prejaví jemný liftingový efekt. Ďalším efektom ošetrenia je viditeľné zmenšenie pórov, redukcia tvorby mazu a potenia v ošetrovanej oblasti.
 • Nastreľovanie náušníc
  Nastreľovanie náušníc  je rýchly a takmer bezbolestný spôsob aplikácie náušníc pre všetky vekové kategórie, najmä pre deti vo veku od 6 mesiacov, keď má dieťa už dostatočne vyvinutý ušný lalôčik a absolvovalo hlavné očkovania. Samotný zákrok u detí prebieha za prítomnosti  jedného rodiča.
 • Odstránenie cievok laserom
  Princípom liečby cievnych prejavov lasermi alebo Intenzívnym pulzným svetlom je selektívna fototermolýza. Generovaná svetelná energia sa absorbuje v červenom krvnom farbive hemoglobíne, pričom dochádza k želanému poškodeniu ciev teplom.
 • Odstránenie tetovania a permanentného make-upu
  Využívame špeciálny laser najnovšej generácie Quanta switch laser Q Plus A s ultrakrátkym zábleskom.
 • Odstránenie znamienok, výrastkov a jaziev laserom
  Korekcie na tvári či inej časti tela po úrazoch, akné, infekčných ochoreniach kože môže riešiť aj dermatológ.
 • Odstraňovanie kožných výrastkov elektrokoaguláciou
  Elektrokoagulácia je cielená deštrukcia tkaniva pôsobením elektrického prúdu. Odstraňujú sa ňou drobné výrastky na tele, menšie cievky na tvári, bradavice, mílie a iné esteticky rušivé kožné nedostatky.
 • Plazmaterapia (terapia vlastnou krvou obohatenou o kyselinu hyaluronovú)
  Revolučná novinka kombinujúca dve najefektívnejšie metódy omladenia pleti – Plazma terapiu (terapia vlastnou krvou) a špeciálnu kyselinu hyalurónovú.
 • Redukcia nadmerného potenia botulotoxínom
  Nadmerné potenie sa najčastejšie prejavuje v oblasti podpazušia a dlaní. Nadmerné potenie v podpazuší a na dlaniach sa rieši injekčnou aplikáciou botulotoxínu do spomínaných miest.
 • Rejuvenizácia rúk
  Ruky – podáte si ich na privítanie, upútajú pohľady, ak sú pekné, ešte viac, ak nie. Vek sa na nich podpíše prv ako na tvári. Venujte im preto pozornosť, ktorú si zaslúžia. Ošetrenie, ktoré im vracia mladistvý vzhľad, pružnosť a pevnosť.
 • Revolučné ošetrenie proti kruhom pod očami TEOSYAL Redensity II Eyes
  Prevratné ošetrenie kruhov pod očami. Bezbolestný zákrok. Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce výsledky. Najnovšia inovácia TEOSYAL Redensity II Eyes.
 • Skinbooster – mezoterapia
  Mezoterapia je injekčná metóda, ktorou sa pleti dodávajú výživné látky a súčasne sa pleť hydratuje.
 • ULTHERAPY – Ultherapia, neinvazívny ultrazvukový lifting
  ULTHERA je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti a účinnosti tejto modernej metódy.
 • Vaginálna rejuvenizácia MonaLisa Touch
  Spevnenie vonkajšieho a vnútorného tkaniva, eliminácia problémov s miernou inkontinenciou, bolestivosťou pri pôrode a menopauze, omladenie intímnych partií, stiahnutie a spevnenie vagíny.
 • Verucca vulgaris (bradavica)
  Problém vzniká infekciou buniek pokožky tzv. HPV vírusom. Napáda výlučne bunky pokožky, nepreniká do hlbšej vrstvy kože, nešíri sa krvou. Šírenie nastáva rastom pôvodnej bradavice, alebo prostredníctvom drobných šupiniek, odpadávajúcich z pôvodnej bradavice. Šupinky obsahujú kožné bunky, naplnené množstvom vírusov.
 • Vital Injector – Skinbooster
  Aplikácia prebieha špeciálnou pištoľou, pomocou ktorej výplňový implantát so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou preniká mimoriadne presne do kontrolovanej hĺbky pokožky a s presným dávkovaním.
 • Vlasová mezoterapia
  Vlasy sú korunou krásy a ich strata trápi mužov aj ženy. Príčinou môžu byť rôzne ochorenia, stres, obdobie po pôrode, ale tiež genetika. Netreba sa s neželaným stavom zmieriť. Treba o každý vlas zabojovať. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a najmä trpezlivosť. Výsledok sa dostaví. A laserová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov.
 • Vyhladenie strií frakčným CO2 laserom
  Efektívne odstránenie a vyhladenie strií frakčným CO2 laserom. Ošetrením sa pokožka nielen vyhladí, ale aj spevní.
 • Vyšetrenie (kontrola) znamienok digitálnou dermatoskopiou
  Diagnostika materských znamienok umožňuje precízne zmapovať kožný útvar a kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe súvisiacom s jeho prípadným odstránením. Digitálna dermatoskopia slúži na bezpečné a neinvazívne odhalenie vysoko zhubných kožných nádorov – melanómov.
 • Zväčšenie pier najnovším implantátom
  Najkrajšie pery na počkanie. Prirodzené na pohľad i na dotyk. Stačí len jedno ošetrenie. Bez opuchov, bezbolestne, s dlhším efektom.
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón