Aplikácia Profhilo

Kyselina hyalurónová (HA) je polysacharid prirodzene sa vyskytujúci v ľudskom tele, ktorého primárnou funkciou je viazať na seba vodu a udržiava tak hydratáciu tkanív.

Zákrok

Kyselina hyalurónová je popri kolagéne základnou zložkou mimobunkovej hmoty kože a podkožia. S vekom sa znižuje obsah hyalurónovej kyseliny v koži. Koža tak stráca hladký povrch, objavujú sa nerovnosti a vrásky .

Aplikáciou PROFHILO® sa dlhodobo doplní znížená hladina hyalurónovej kyseliny. PROFHILO® je roztok hybridu vysokomolekulárnej (H-HA) a nízkomolekulárnej (L-HA) . Spojenie HA s rôznymi molekulovými hmotnosťami v roztoku zabezpečuje dlhotrvajúce pretrvanie HA v tkanive. Zvýšené množstvo HA v koži a podkoží má za priamy následok zvýšenie hydratácie, vypnutie, redukciu vrások a vyhladenie kože.

Okrem tohoto priameho hydratačného efektu, sa HA podiela na metabolizme a remodelácii kože a podkožia. PROFHILO® stimuluje syntézu 4 typov kolagénu a elastických vláken .

Ďalej kyselina hyalurónová je schopná neutralizovať toxické pôsobenie voľných radikálov( vznikajú vplyvom UV žiarenia, fajčenia…)

Hyalurónová kyselina má tak komplexný omladzujúci efekt v aplikovanej oblasti kože a podkožia. Samotný zákrok je minimálne traumatizujúci a pozostáva z 10 injekčných vpichov do oblasti tváre alebo krku.

Odporúčaný je úvodný cyklus dvoch ošetrení v 30-dňových intervaloch, po ktorom v prípade potreby nasledujú udržiavacie kúry každé 2 mesiace. Odporúča sa však stanoviť konkrétny protokol použitia PROFHILO® podľa stupňa procesu starnutia pokožky u každého pacienta individuálne

Týždeň pred zákrokom by sa nemali užívať vysoké dávky vitamínu E, acylpyrin, protizápalové lieky, antikoagulanciá. 12 hodín po aplikácii v danej oblasti nepoužívať mejkap. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty( napr.sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Cena: 250 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov