BENELIFT rádiofrekvenčné ošetrenie pleti

Je vaša pokožka poznačená prvými príznakmi starnutia alebo častým opaľovaním? Vidíte v zrkadle prvé vrásky pripomínajúce vek, či starosti uplynulých rokov? Výrazne ste schudli a vaša pokožka nestíha zareagovať BEzbolestný NEchirurgický LIFTing je rádiofrekvenčná metóda odstránenia vrások a spevnenia kože, pri ktorej sa vyvolá novotvorba kolagénu v koži. Ide o celoročne vykonávané ošetrenie, ktoré nevyžaduje rekonvalscenciu.

Zákrok

Na protivráskové ošetrenie tváre a na ošetrenia vyžadujúce povrchový účinok sa používa bipolárna hlavica. Prúdenie rádiových vĺn (rádiofrekvencia) sa uskutočňuje medzi dvomi pólmi zabudovanými do ošetrovacej hlavice a zasahujúce predovšetkým epidermu a vrchnú časť zamše, zabezpečujúc obnovu povrchovej vrstvy kože.

Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, mení rádiofrekvencia svoju energiu na tepelnú. Tým výrazne ovplyvňuje štruktúru kolagénu a elastínu. Bipolárna hlavica zahrieva tkanivo do hĺbky dvoch až šiestich milimetrov. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra.

Trvanie: Ošetrenie tváre približne 15 minút, tvár a krk do 30 minút, tvár, krk a dekolt do 40 minút.

Stav po zákroku: Ošetrenie na tvári, krku a dekolte je príjemné  a bezbolestné.

Výsledný efekt: Pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k redukcii jemných vrások v okolí očí a úst, vypnutiu pokožky a spevneniu kontúr tváre.

Odporúčanie: Ošetrenia sa realizujú počas celého roka ako séria sedení.

Cena:

1 ošetrenie tváre  136 €
2 ošetrenia tváre  408 €
3 ošetrenia tváre  544 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov