Benelift Total mini

Benelift total mini je laserová omladzovacia metóda využívajúca frakčný CO2 laser. Laserový lúč prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím sa naštartuje novotvorba kolagénu na tri až šesť mesiacov.

Zákrok

Ošetreniu sa podrobuje okolie očí a úst. Absolvovaním ošetrenia sa vyrovnávajú vrásky a obnovuje tvorba kolagénu, ktorý zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky. Súčasťou ošetrenia je aj regeneračná metóda OMNILUX, ktorá urýchli obnovu kože v ošetrených lokalitách.

Ošetrenie  ( frakčný resurfacing ) je ideálne pre ženy vo veku od 25 do 35 rokov, resp. podľa stavu pleti. Odstraňuje prvé mimické vrásky v najkritickejších lokalitách tváre v okolí očí a úst

Trvanie: cca 30 minút

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: Mierne začervenaná pokožka s jemným opuchom. Po absolvovaní procedúry sa koža vypína, vrásky sa vyhladia.

Výsledný efekt: Po absolvovaní procedúry sa koža vypína, vrásky sa vyhladia a ďalší prejav starnutia v ošetrených lokalitách sa spomalí. Celková obnova pokožky v okolí očí trvá štrnásť dní. Po obnove je pleť  pevnejšia. Výsledný efekt ošetrenia sa dostaví do troch až šiestich mesiacov. Pri správnej starostlivosti o pleť a ochrane pred slnkom vydrží niekoľko rokov.

Odporúčania: Čas potrebný na regeneráciu je individuálny, spravidla sú to tri dni. Ideálny čas na absolvovanie ošetrenia pred víkendom.

Cena: od 150,- € / lokalita

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov