Ihličková rádiofrekvencia Ellisys

Ihličková rádiofrekvencia patrí medzi mini invazívne zákroky.  Ide o ošetrenie, pri ktorom sa mimoriadne efektívne aktivizujú kolagénové vlákna. Ošetrenie je určené predovšetkým na spevnenie a vypnutie kože na tvári, krku, dekolte a chrbtoch rúk, na akné a jazvičky po akné, rozšírené póry a strie.

Zákrok

Ide o miniinvazívny zákrok, pri ktorom sa  rádiofrekvenčná energia prostredníctvom malých ihličiek premieňa v tkanive na tepelnú energiu v hĺbke od 0,5-3,5 mm.  Absorbované teplo zasiahne kolagénové a elastínové vlákna, ktoré sa následne zmrštia.  Súčasne sa v zasiahnutom tkanive naštartuje novotvorba kolagénu.

Pred ošetrením je aplikovaný znecitlivujúci anestetický krém. Pri užívaní liekov ovplyvňujúcich zrážanlivosť krvi (Acylpyrin, Anopyrin…) je vhodné ich 3-5 dní pred zákrokom vysadiť po porade so svojím ošetrujúcim lekárom. Pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné ošetrenie zopakovať 3x v mesačných intervaloch.

Trvanie: 60 minút / 1 lokalita

Stav po zákroku: Začervenanie ošetrovanej lokality, vznik mierneho opuchu a drobných chrastičiek, ktoré ošetrujeme počas 24 hodín čistou vodou. Vzniknuté  chrastičky sa samovoľne v priebehu 14 dní olúpu a pod nimi vznikne nové neporušené tkanivo. Na druhý deň je možné aplikovať bežný krém a make-up.

Počas nasledujúcich 10-14 dní je nutné ošetrovanú lokalitu chrániť pred priamym slnečným žiarením a  krémom s vysokým ochranným faktorom SPF 50 +.

Výsledný efekt: Viditeľne omladená a vypnutá pokožka, zjemnenie  jazvičiek po akné, stiahnuté póry

Cena: 250 €/1 lokalita

Odborník
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov