Injekčná lipolýza

Injekčná lipolýza je metóda určená na odstránenie menších tukových ložísk. Používa sa najmä v oblasti podbradku.

Zákrok

Prípravok sa tenkou ihlou aplikuje priamo do tukového tkaniva v oblasti podbradku. Tuk je následne v tele prirodzenou cestou odbúraný. Na dosiahnutie požadovaného efektu sa odporúčajú dve až štyri ošetrenia v šesť až osemtýždňových intervaloch.

Efekt terapie je významne ovplyvnený zdravým životným štýlom. Zákrok sa vykonáva ambulantne, bez anestézie, po aplikácii nie je nutné nosiť elastickú bielizeň.

Upozornenie: metóda nie je určená na redukciu hmotnosti.

Trvanie:  30 minút

Stav po zákroku: Vedľajšie účinky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v priebehu 48-72 hodín po terapii, sú pocit pálenia, začervenania, svrbenia, hematóm, mierny pocit bolesti svalov danej lokality (podobné svalovici), opuch. Prejavy postupne samovoľne odznievajú po jednom až troch dňoch.

Výsledný efekt: Redukcia tuku v ošetrovanej oblasti.

Odporúčanie: Zákrok sa neodporúča aplikovať u gravidných a dojčiacich žien, osôb mladších ako 18 rokov, obéznych osôb s BMI nad 30, pri infekcii kože v oblasti aplikácie a pri známej precitlivenosti na sóju alebo lecitín. Zákrok je kontraindikovaný u osôb s auto imunitnými ochoreniami, reumatologickými ochoreniami, vážnymi ochoreniami pečene a obličiek, s poruchami zrážanlivosti krvi.

Cena: od 180,- € /1 ošetrenie

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov