Injekčná mezoterapia

Mezoterapia je minimálne invazívny postup, ktorým sa špeciálne liečivé roztoky injekčne aplikujú do povrchovej a strednej vrstvy pokožky. Je to metóda v estetickej dermatológii využívaná na revitalizáciu pleti, krku, dekoltu, chrbtov rúk a vlasovej pokožky. Aplikované roztoky obsahujú koncentrácie vitamínov, aminokyselín, minerálov koenzýmov, peptidov a kyselinu hyalurónovú, pôsobia proti vzniku vrások, majú význam pre regeneráciu pokožky a významný hydratačný efekt.

Zákrok

Forma aplikácie je rôzna: od mikroinjekcií, rollerom, dermapenom až po nastreľovaciu pištoľ s 5 ihličkami, ktorými sa dostáva do pleti koktejl výživných látok. Aplikuje sa na tvár, krk, dekolt a ruky. Mezoterapia sa využíva  ako liečebná metóda  na regeneráciu a omladenie dehydrovanej pokožky, aj ako prevencia vzniku jemných vrások. Metóda má revitalizačný efekt a silný hydratačný účinok. Pre dosiahnutie efektu hydratovanej pokožky sa odporúča zákrok opakovať 4 krát v intervale raz za 7 dní, resp. podľa odporúčania ošetrujúceho lekára.

Trvanie: 30 – 45 minút podľa ošetrovanej lokality

Výsledný efekt: Okamžite viditeľný efekt zlepšenia stavu pleti

Cena:

  • Mezoterapia injekčná 1 ošetrenie: 80,- EUR

  • Mezoterapia injekčná  4 ošetrenia: 280,- EUR

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov