Vyšetrenie (kontrola) znamienok digitálnou dermatoskopiou

Vyšetrenie materských znamienok umožňuje precízne zmapovať kožný útvar a kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe súvisiacom s jeho prípadným odstránením. Digitálna dermatoskopia (kontrola znamienok) slúži na bezpečné a neinvazívne odhalenie vysoko zhubných kožných nádorov – melanómov.

 

Zákrok

Na bezbolestné vyšetrenie sa používa špeciálna digitálna kamera. Počítač pri diagnostike konkrétneho kožného útvaru porovná mnoho špecifických rysov kožných lézií, ktoré oko nepostrehne. Po rýchlej počítačovej analýze vie klient výsledok ihneď po vyšetrení. Navyše digitalizované údaje, uložené v pamäti počítača dermatoskopu, sú kedykoľvek k dispozícii na presné porovnanie vývoja kožného útvaru v čase, aby odborník – dermatológ mohol kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe.

Trvanie15-30 minút

Cena: bežná
Digitálna dermatoskopia- kontrola znamienok (do 5 znamienok) 30€

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Odborníci

MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov