Korekcia a prevencia vzniku vrások botulotoxínovými injekciami

Botulotoxínové injekcie sa aplikujú s cieľom odstránenia už existujúcich vrások, ale aj preventívne proti vzniku vrások.

ZákrokCenník

Botulotoxín obmedzuje na určitý čas činnosť mimických svalov, čím redukuje ich používanie. Tento efekt  spôsobuje, že vrásky nie sú viditeľné.

Svojim účinkom obmedzí nadmernú mimiku, čím neskôr docielime stav pokožky bez výrazných vrások. Je to najrýchlejšia metóda na dosiahnutie redukcie už existujúcich vrások. Výhodou botulotoxínových injekcií je takmer bezbolestná aplikácia a časová nenáročnosť.

Vo všeobecnosti je aplikácia botulotoxínu indikovaná približne od veku 30 rokov, kedy vznikajú na pleti jemné vrásky, najmä mimické.

Trvanie: 30 minút/1 lokalita

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: Jemne viditeľné stopy po injekčných vpichoch. Ojedinele možnosť vzniku drobného hematómu.

Výsledný efekt: Znehybnenie mimických svalov v ošetrenej lokalite. Celkový efekt nastupuje do štrnástich dní od aplikácie a vydrží cca tri mesiace. Následne je možné zákrok opakovať.

Odporúčanie: Bezprostredne po zákroku a štyri hodiny po jeho absolvovaní si nelíhať a precvičovať ošetrené lokality. Kozmetické ošetrenie pleti absolvovať najskôr po štrnástich dňoch.

Cena: od 100,- €

Dysport – vrásky obočie 153,00 €
Dysport – vrásky čelo 153,00 €
Dysport – vrásky oči 153,00 €
Dysport – tvár komplet 361,00 €
Dysport – horná pera 84,00 €
Dopichnutie  Dysportom  1 j 1,00 €
Dysport – 2 lokality 264,00 €
Dysport –  pod oči 68,00 €
Odborníci
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov