MEZOBOTOX

Zbavte sa jemných vrások. Rejuvenizácia (omladenie) tváre, krku, dekoltu a rúk novým ošetrením Mezobotox je technika, ktorou sa dosiahne vyhladenie jemných liniek a vrások. Oživí sa povrchová časť pokožky a prejaví jemný liftingový efekt. Ďalším efektom ošetrenia je viditeľné zmenšenie pórov, redukcia tvorby mazu a potenia v ošetrovanej oblasti.

Zákrok

Botulotoxín so zmesou aminokyselín, vitamínov, minerálov a ďalších účinných látok sa malými vpichmi aplikuje do povrchovej vrstvy kože. To znamená, že svaly pod miestom aplikácie nie sú ovplyvnené, a tým je zachovaná pôvodná mimika tváre.

Ošetrenie je vhodné kombinovať s bežnou aplikáciou botulotoxinu na vrásky na čele  alebo v okolí očí. Možno ho kombinovať aj s inými zákrokmi, ako je mezoterapia a plazmaterapia.

Trvanie: Efekt ošetrenia pretrváva 3-6 mesiacov.

Výsledný efekt: Výsledným efektom je omladenie pokožky a vyhľadanie jemných vrások. Ďalším efektom je zmenšenie pórov, redukcia tvorby mazu a potenia v ošetrovanej oblasti.

Odporúčania: Zákrok je možné vykonávať po celý rok. Jeho opakovanie odporúčame najskôr o 3 mesiace.

Cena: 222 €

Odborníci
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov