Mezoterapia na rozjasnenie a omladenie očného okolia

Zákrok
Estetický zákrok má rozjasňujúce a omladzujúce účinky pre očné okolie. V ošetrovanej lokalite tiež dochádza k zjednoteniu farebného tónu pleti a zníženiu výskytu vrások.

Pri procedúre sa využíva sérum Dermaheal Eyebag Solution, ktoré je posilnené jedinečnou kombináciou biomimetických peptidov. Slúži na zlepšenie mikrocirkulácie, stimuláciu odvodnenia a zníženie opuchov pod očami. Má rozjasňujúce a omladzujúce účinky. Zjednocuje farebný tón pleti, znižuje výskyt vrások a jemných liniek. Dochádza k celkovému zlepšeniu stavu pokožky v očných partiách.

Trvanie: 20 minút

Stav po zákroku: Pleť sa po zákroku stáva pevnejšia, hladšia a rozjasnenejšia.

Výsledný efekt: Rozjasnenie a omladenie očného okolia, zjednotenie farebného tónu a zníženie výskytu vrások v aplikovanej lokalite.

Odporúčanie: Zákrok sa odporúča opakovať raz za 2 týždne, v počte opakovaní 4-6.

Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, ťažké choroby, akékoľvek zápalové a virotické ochorenia, zvýšená teplota a horúčka, akútny priebeh akejkoľvek choroby

Cena: 100 €

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Odborníci

MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov