Mezoterapia pre rozjasnenú pokožku bez pigmentových škvŕn

Zákrok
Rozjasňujúci zákrok pre pokožku s pigmentovými škvrnami, pehami alebo stareckými škvrnami.

Procedúra redukuje prejavy nadmernej pigmentácie, viditeľnosť pieh a stareckých škvŕn. Účinok spočíva najmä v unikátnom zložení aplikovaného roztoku, ktorý je zložený z 5 aktívnych ingrediencií – kyselinaaskorbová (vit.C), arbutin, výťažok z koreňa sladkovky uralskej, pentapeptid-13 a Oligopeptid-34. Použité látky majú silný depigmentačný účinok, zvyšujú produkciu kolagénu a elastínu a zároveň znižujú produkciu melanínu. Prinášajú celkové rozjasnenie pokožky.

Trvanie: 30 minút

Stav po zákroku: Po ošetrení sa môžu objaviť drobné modrinky, ktoré môžu pretrvávať počas 3-7 dní. Vymiznú bez stopy bez akýchkoľvek následkov. Na druhý deň je možné po nanesení makeupu absolvovať bežný pracovný program bez viditeľných stôp po zákroku.

Výsledný efekt: Rozjasnená pokožka bez pigmentových škvŕn.

Odporúčanie: Zákrok sa odporúča opakovať raz za 2-3 týždne, v počte opakovaní 4-6.

Cena: 120 €

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Odborníci

MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov