Nastreľovanie náušníc

Nastreľovanie náušníc (prepichovanie ušných lalôčikov, nie chrupavky) je rýchly a takmer bezbolestný spôsob aplikácie náušníc pre všetky vekové kategórie, najmä pre deti vo veku od 6 mesiacov, keď má dieťa už dostatočne vyvinutý ušný lalôčik a absolvovalo hlavné očkovania. Samotný zákrok u detí prebieha za prítomnosti  jedného rodiča.

Zákrok

Využívame moderný systém nastreľovacej pištole Studex System 75, ktorý spĺňa požadované hygienické a sterilizačné požiadavky v kombinácii s jednoduchým narábaním. Po dezinfekcii ušných lalôčikov lekár špeciálnou fixkou naznačí miesto aplikácie, klient skontroluje a potvrdí umiestnenie značky na ušnom lalôčiku. Nasleduje bezbolestná, bezpečná, hygienická, takmer úplne tichá a rýchla aplikácia náušnice bez stresov pre dieťa. Po nastrelení miesto nekrváca, bezprostredne po zákroku môže mierne páliť. 

Sterilizované nastreľovacie náušnice z chirurgickej ocele ponúkame v rôznych atraktívnych dizajnoch, ktoré môžu byť nosené aj ako bižutéria  natrvalo.

Trvanie: 15 minút vrátane odborného poradenstva

Stav po zákroku: Mierne podráždený ušný lalôčik

Odporúčanie: Počas 3 – 4 týždňov od zákroku obmedziť pobyt vo vode. Nastrelenie náušníc najskôr od 6. mesiaca veku dieťaťa.

Cena: 40 € + cena náušníc od 5 – 14 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov