Odstránenie tetovania a permanentného make-upu

Využívame špeciálny laser najnovšej generácie Quanta switch laser Q Plus A s ultrakrátkym zábleskom.

ZákrokVideo

Odstránenie tetovania laserom spočíva v selektívnej fototermolýze. Počas laserového záblesku energia pohltená časticami pigmentu vedie k vzostupu teploty a k zmene štruktúry častíc farbiva. To znamená, že sa farbivo stane „rozpoznateľné“ pre imunitný systém a organizmus ho prirodzenými procesmi postupne odbúrava.

Ďalším spôsobom odstránenia tetovania je incízia, aj keď za cenu menšej či väčšej jazvy (sú často prijateľnejšie, ako predchádzajúce artefakty).

Poslednou možnosťou je kompletné excidovanie tetovanej oblasti a jej náhrada kožnými transplantátmi.

Trvanie: 1 ošetrenie súvisle potetovanej plochy (cca 5×8 cm) trvá 15-20 minút

Stav po zákroku: Po zákroku tetovaná oblasť mierne opuchne. Opuch sa stratí v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Výsledný efekt: Tetovanie okamžite po zákroku zbledne a je prekryté belavou nepriehľadnou vrstvou, ktorá sa postupne o niekoľko dní vstrebe. V priebehu niekoľkých týždňov sa tetovanie sčasti vráti späť. Ošetrenie sa preto opakuje po jednom až troch mesiacoch.

Odporúčania: Povrch  kože/pokožky nie je  vôbec zmenený. Po zákroku človek nie je nijako obmedzený v bežných každodenných aktivitách. Zákrok je potrebné viackrát opakovať, orientačne ide o dve až desať opakovaní, aj viac.  Individuálny faktor je veľmi dôležitý.

V období medzi zákrokmi odporúčame nevystavovať ošetrované plochy slnečnému žiareniu.

Cena:

minimálna cena zákroku odstraňovania tetovania 40 €/ 1 ošetrenie

odstránene tetovanie a permanentný make-up (kontúra pier a obočie) od 50,- €/ 1 ošetrenie

Premýšľate nad odstránením tetovania?

Pozrite si video s MUDr. Rastislavom Vrabcom, kde sa dozviete ako odstraňovanie tetovania prebieha, koľko opakovaní je potrebných, ako dlho ošetrenie trvá a tiež, ktoré tetovania sú vhodné na laserové odstránenie. Klientka Alex vám prezradí, či ošetrenie bolí a ako je s výsledkom spokojná.

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov