Skinbooster kyselinou hyalurónovou

Zákrok

Vital Injector – Skinbooster je účinná metóda na omladenie a hydratáciu pleti. Aplikácia prebieha špeciálnou pištoľou, pomocou ktorej výplňový implantát so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou preniká mimoriadne presne do kontrolovanej hĺbky pokožky a s presným dávkovaním. Kyselina hyaluronová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, neobsahuje zložky  živočíšneho pôvodu a pred aplikáciou nie je potrebné vykonať alergické testy. 

Výsledný efekt: Omladenie, obnovenie hydratácie a vyhladenie pleti, zlepšenie elasticity kože, redukcia vrások v oblasti čela, spánkov, v okolí očí, nosa, pier, nosovoústnych rýh, vrások na krku a dekolte, spevnenie ochabnutej kože na ramenách, chrbtoch rúk a kolenách. Eliminácia jaziev po akné, stiahnutie pórov. Spevnenie ochabnutej kože na ramenách a kolenách. Pre dosiahnutie optimálneho efektu sa odporúča absolvovať ošetrenie 2-3 krát v intervale raz za 3-4 týždne podľa odporučenia lekára.

Cena zákroku:
1 ml Restylane / 2,5 ml Neauvia:
cena pred zľavou 223 €,
cena po zľave 180 €
2 ml Restylane:
cena pred zľavou 296 €,
cena po zľave 250 €


Odborníci
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov