Plazmaterapia (terapia vlastnou krvou obohatenou o kyselinu hyaluronovú)

Revolučná novinka kombinujúca dve najefektívnejšie metódy omladenia pleti – Plazmaterapiu (terapia vlastnou krvou) a špeciálnu kyselinu hyalurónovú.

Zákrok

Plazmaterapia predstavuje estetickú procedúru s 0% rizikom a 100 % prirodzeným omladením pleti. Zabezpečí omladenie na bunkovej úrovni, pričom nemení rysy tváre.Patentovaná švajčiarska technológia je pôvodná, originálna a jedine pravá Plazmaterapia. Pri ošetrení sa nepoužívajú žiadne chemické aktivátory, je 100 % autológna, tj. telu vlastná. Tým sa vylučujú všetky možné riziká, vedľajšie účinky, alergické reakcie alebo akékoľvek ďalšie komplikácie.

Čo je cieľom zákroku:
Cieľom zákroku je celkové omladenie pleti. Ide o maximálne účinnú a minimálne rizikovú procedúru. Vďaka vlastnej plazme a kyseline hyalurónovej sa zbavíte vrások, kruhov pod očami, strií alebo jazvičiek po akné. Dokáže stimulovať korienky vlasov, redukovať strie či jazvy po akné.

Plazma terapia je určená na:
– celkovú regeneráciu, zlepšenie štruktúry a omladenie pleti na bunkovej úrovni
– odstránenie vrások a kruhov pod očami
– stimuláciu vlasových korienkov
– strie
– odstránenie jazvičiek po akné

Priebeh zákroku:
Po konzultácii bude klientovi odobratá krv. V špeciálnej centrifúge sa krv odstredí, prípadne sa obohatí o špeciálnu kyselinu hyalurónovú. Získaný koktejl účinných látok lekár aplikuje injekčne alebo kanylou na tvár, krk, dekolt a ruky, alebo rieši problém alopécie (padania vlasov). Pred zákrokom je aplikovaný na ošetrovanú lokalitu anestetický krém.
Zákrok nie je bolestivý.

Trvanie: 30-45 min

Stav po zákroku:
Po ošetrení sa môžu objaviť drobné modrinky, červené škvrny, opuchy, ktoré môžu pretrvávať počas 3-10 dní. Vymiznú bez stopy bez akýchkoľvek následkov. Na druhý deň je možné po nanesení makeupu absolvovať bežný pracovný program  bez viditeľných stôp po zákroku.

Výsledný efekt:
Pozitívne účinky Plazmaterapie sa viditeľne prejavia po cca 3 týždňoch, pri aplikácii Plazmaterapie obohatenej o kyselinu hyaluronovú okamžite. Efekt sa v priebehu nasledujúcich cca 3-6 mesiacov rozvíja a pretrváva v priemere 12 mesiacov v závislosti od typu pokožky.

Pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné terapiu opakovať 3x v mesačných intervaloch.

Cena: Jedno ošetrenie – tvár krk alebo dekolt: 194 €, s  kyselinou hyalurónovou 268 €

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Odborníci

MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov