Prime lifting – niťový lifting

Prime lifting alebo lifting tváre mezoniťami je metóda určená na redukciu vrások v okolí pier, na vrásky medzi obočím a okolo očí, na poklesnuté obočie, nosovoústne vrásky a na ochabnutú kožu so stratou elasticity. Umožňuje vytvoriť neviditeľnú podkožnú “kostru”, ktorá drží tkanivo a zabraňuje vzniku vrások.

Zákrok

Pri tomto niťovom liftingu sa jemnými ihlami zavedú pod kožu tenké flexibilné mezonite z polydioxanonu, obaleného kyselinou hyalurónovou. Tento materiál je úplne biokompatibilný s tkanivami organizmu, vyvoláva tvorbu nového kolagénového tkaniva v mieste uloženia nite. Pri používaní polydioxanonu nevznikajú alergické reakcie, netvoria sa modriny ani výraznejšie opuchy. Niť sa úplne vstrebe do 180 dní.

V mieste pôvodne zavedených nití sa tvorí jemné spojivové tkanivo z novotvoreného kolagénu, ktoré následne poskytuje dlhodobý liftingový účinok.

Procedúra vyžaduje lokálne znecitlivenie, je bezpečná a dobre tolerovaná.

Trvanie: 30-60 minút

Stav po zákroku: Mezoniťový lifting nezanecháva pocit dyskomfortu a nevyžaduje zvláštne rekonvalescenčné opatrenia ani obmedzenia. Hneď po absolvovaní procedúry sa klient môže zapojiť do bežných aktivít a pokračovať v obvyklej starostlivosti o tvár a telo.

 Výsledný efekt: Vypnutá a omladená pleť. Efekt mezonití je viditeľný okamžite. Počas nasledujúcich niekoľkých mesiacov je efekt viditeľnejší a trvá 1,5 až 2 roky.

Odporúčanie: Absolvovať drobné korekcie na predĺženie účinku.

Cena: od 200,- € v závislosti od rozsahu zákroku a spotrebovaného materiálu

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov