Rejuvenizácia rúk

Zákrok

Ruky – podáte si ich na privítanie, upútajú pohľady, ak sú pekné, ešte viac, ak nie. Vek sa na nich podpíše prv ako na tvári. Venujte im preto pozornosť, ktorú si zaslúžia. Ošetrenie, ktoré im vracia mladistvý vzhľad, pružnosť a pevnosť.

Na rukách sa  viac ako na ktorejkoľvek  inej časti tela prejavujú známky starnutia. Dnešné životné prostredie urýchľuje úbytok kolagénu a elastínu. Ruky prirozdene strácajú svoj „objem“ od veku približne 40 rokov. Tým zreteľnejšie badať vystupujúce žily a kosti. Úbytok kožného tkaniva na chrbtoch rúk možno nahradiť injekčnými výplňovými materiálmi. Ten je vo forme gélu s obsahom stabilizovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele.

Trvanie: 30 – 60 min.

Stav po zákroku: Pokožka rúk je pevná, pružná a má mladistvý vzhľad. Výsledok je okamžitý. Zákrok sa môže vykonávať po celý rok.

Výsledný efekt: Po ošetrení je viditeľné výrazné zlepšenie pokožky rúk. Počas pôsobenia  je zabezpečený  v mieste aplikácie požadovaný objem na 6-12 mesiacov podľa zvoleného druhu výplňového materiálu.

Cena: 250 Eur + cena výplňového materiálu

Odborníci
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

Smiling young woman applies cream on her hands. On a white background.
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov