Skinbooster – mezoterapia

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorou sa  pleti dodávajú výživné látky a súčasne sa pleť hydratuje. Výživné látky sú roztoky obsahujúce vysoké koncentrácie vitamínov, koenzýmov, aminokyselín, minerálov a peptidov (zlúčenie viacerých aminokyselín). Tieto zložky môžu byť obohatené  o kyselinu hyaluronovú, ktorá je pre naše telo prirodzená. Svojimi vlastnosťami pomáha eliminovať vrásky, vypína pleť na tvári, krku, dekolte a kožu na rukách.

Zákrok

Forma aplikácie je rôzna: od mikroinjekcií, rollerom, dermapenom až po nastreľovaciu pištoľ s 5 ihličkami, ktorými sa dostáva do pleti koktejl výživných látok. Aplikuje sa na tvár, krk, dekolt a ruky.  Mezoterapia sa využíva  ako liečebná metóda  na regeneráciu a omladenie dehydrovanej pokožky, aj ako prevencia vzniku jemných vrások. Metóda má revitalizačný efekt a silný hydratačný účinok. Pre dosiahnutie efektu hydratovanej pokožky sa odporúča zákrok opakovať 3 krát v intervale raz za 14 dní, 4. ošetrenie o mesiac, resp. podľa odporučenia ošetrujúceho lekára aj neskôr. 

Trvanie: 30 – 45 minút podľa ošetrovanej lokality

Výsledný efekt: Okamžite viditeľný efekt zlepšenia stavu pleti

Cena:

  • Mezoterapia 1 lokalita – tvár, krk, dekolt alebo ruky: 182,- €

  • Mezoterapia 2 lokality: 290,- €

  • Mezoterapia 3 lokality: 375,- €

  • Pokožka hlavy – 1 ošetrenie: 70,- €

  • Pokožka hlavy – 6 ošetrení: 350,- €

Ďalšie odporúčané zákroky
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov