ULTHERAPY – Ultherapia, neinvazívny ultrazvukový lifting

ULTHERAPY je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti a účinnosti tejto modernej metódy.

ZákrokCenníkVideo

Ultrazvukový lifting ULTHERAPIA  je jednoznačne najmodernejším  a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Nielen ochabnuté kontúry, ale aj vrásky.  Iba ULTHERA sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom zákroku. ULTHERAPY využíva regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

Trvanie: 30 – 60 minút

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: Môže pretrvávať nevýrazné začervenanie a opuch počas niekoľkých hodín. Citlivosť v ošetrovanej lokalite má  prechodný charakter. Rekonvalescencia nie je potrebná.

Výsledný efekt: Jediné ošetrenie naštartuje omladzovací proces. Bezprostredne po ňom sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti ako vypnutie a pevnosť. Nasledujúce 2-3 mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa umocňujú. Prebieha novotvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia. Benefit ošetrenia pretrváva počas 5 rokov.

Odporúčanie: Ideálny kandidát je žena alebo muž po 35. roku s ochabnutou pleťou, ktorá stráca pevnosť. Veľmi dobré výsledky dosahujeme aj pri poklesnutom obočí. ULTHERAPIA nenahrádza chirurgický facelifting. Je alternatívou pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

Cena: od 550,- €

Cena za jedno ošetrenie
ULTHERA – ultrazvukový lifting líca 780,00 €
ULTHERA – ultrazvukový lifting očí + čelo 550,00 €
ULTHERA – ultrazvukový lifting líca + podbradok 1 350,00 €
ULTHERA – ultrazvukový lifting celá tvár 1 900,00 €
ULTHERA – ultrazvukový lifting podbradok 590,00 €
ULTHERA – celý krk 690,00 €
ULTHERA – podbradok + krk 1150,00 €
ULTHERA – dekolt 880,00 €
ULTHERA – krk + dekolt 1900,00 €
ULTHERA – tvár + podbradok + krk + dekolt 2900,00 €
ULTHERA – ultrazvukový lifting 1 impulz 5,00 €
Odborníci
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov