Vlasová mezoterapia

Vlasy sú korunou krásy a ich strata trápi mužov aj ženy. Príčinou môžu byť rôzne ochorenia, stres, obdobie po pôrode, ale tiež genetika. Netreba sa s neželaným stavom zmieriť. Treba o každý vlas zabojovať. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a najmä trpezlivosť. Výsledok sa dostaví. A vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov.

Zákrok

Do vlasovej pokožky sa injekčne aplikuje  špeciálny prípravok s obsahom účinných látok: zinok, minerály, aminokyseliny (arginín, glutamín, systeín, glycín, peptidy), rastové faktory a vitamíny skupiny B.

Trvanie: v závislosti od rozsahu ošetrovanej plochy 30 – 60 min.

Výsledný efekt: Výsledkom je zlepšenie elasticity a hydratácie  kože, revitalizácia a stimulácia vlasových folikulov. Pravidelnými ošetreniami docielime podporu rastu vlasov vďaka zlepšeniu výživy a prekrveniu vlasovej pokožky.

Odporúčanie: Odporúčame absolvovať podľa stavu postihnutia štandardne 6  opakovaní v týždňových intervaloch. Neskôr sa intervaly ošetrení predlžujú na približne 14 dní. Na podporu efektu odporúčame kombinovať s aplikáciou biostimulačného lasera LASOCARE.

Cena:

  • 1 ošetrenie – 70 Eur
  • 6 ošetrení  – 350 Eur

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov