Vlasová mezoterapia s výťažkami z kmeňových buniek

Vlasy sú korunou krásy a ich strata trápi mužov aj ženy. Príčinou môžu byť rôzne ochorenia, stres, obdobie po pôrode. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a najmä trpezlivosť. Výsledok sa dostaví. A vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov.

Zákrok

Do vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje mikroihličkami špeciálny roztok, ktorý obsahuje  komplex minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažkov z kmeňových buniek

Trvanie: V závislosti od rozsahu ošetrovanej plochy 30 – 45 min.

Výsledný efekt: Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizácii. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepší sa kvalita vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovaniu vlasového porastu a pri značnej časti klientov dochádza k rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby.

Odporúčanie:Odporúčame absolvovať podľa stavu postihnutia štandardne 6 opakovaní v týždňových intervaloch. Neskôr sa intervaly ošetrení predlžujú na približne 14 dní.

Cena:

  • 1 ošetrenie – 90 Eur
  • 6 ošetrení  – 480 Eur

Odborníci

MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Silvia Banská

 

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov