Zväčšenie pier najnovším implantátom

Najkrajšie pery na počkanie. Prirodzené na pohľad i na dotyk. Stačí len jedno ošetrenie. Bez opuchov, bezbolestne, s dlhším efektom.

Zákrok

Zväčšenie pier tak, aby podčiarkli a jemne zvýraznili ostatné črty tváre. Aby tvári dodali viac ženskosti. Pre radosť z leskov na pery i rúžov. Dôvodov na zväčšenie, či zvýraznenie pier môže byť mnoho.

V Ústave lekárskej kozmetiky už tradične používame pre svoje klientky najlepšie a najnovšie preparáty a technológie. Platí to aj v prípade navrátenia objemu vašim perám unikátnym vstrebateľným implantátom.

Ide o gél s prirodzenou a jemnou konzistenciou bez častíc pre prirodzený pocit a vzhľad. Je vytvorený patentovanou technológiou VYCROSS. V porovnaní s inými preparátmi vydrží efekt plných pier až dvanásť mesiacov. Vďaka obsahu lidokainu je ošetrenie bezbolestné a vďaka plynulejšej aplikácii sa eliminujú vedľajšie účinky.

Trvanie: 30 minút

Stav po zákroku: Bez opuchov. Ošetrenie nevyžaduje rekonvalescenciu. Prirodzený vzhľad pier a okolia úst.

Výsledný efekt: Zvýraznenie kontúr pier, zväčšenie ich objemu, zdokonalenie ich tvaru a obrysu, vyplnenie jemných liniek a drobných vrások v okolí pier, upravenie vpadnutých kútikov. Trvanie efektu je dvanásť mesiacov pri jednom ošetrení.

Cena: 311,- €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov