Esteticko – plastická chirurgia

Plastická chirurgia má nezastúpiteľné miesto pri zlepšovaní vzhľadu popri neinvazívnych skrášľovacích metódach. Ideálne a efektívne spojenie. Nič nie je nemožné. Objednajte sa na konzultáciu a odhaľte všetky možnosti ako zvýrazniť svoje prednosti, prinavrátiť sebavedomie i radosť zo života. Ceny, alebo cenník sú uvedené v rámci popisu úkonov.
 • Abdominoplastika – redukcia previsu brucha
  Redukcia previsu brucha sa najčastejšie vykonáva u žien, ale nie je zriedkavá ani u mužov. Vykonáva sa najmä po zmenách na bruchu, napr. po pôrodoch alebo významnom schudnutí, často je spojená s rozostupom brušných svalov.
 • Ambulantná liečba krčových žíl laserom
  Najmodernejšia a zároveň najšetrnejšia metóda liečby varixov. Liečebný postup je založený na princípe odstránenia nedostatočných povrchových žíl na dolných končatinách laserovým lúčom v kombinácii s chirurgickým podväzom. Výhodou je minimálna invazívnosť a takmer okamžitý návrat do bežného života v porovnaní s klasickou chirurgickou liečbou.
 • Ambulantná liečba kŕčových žíl rádiofrekvenciou
  Kŕčové žily postihujú viac ako štvrtinu populácie. Pri nefunkčnosti hlavných povrchových žilových kmeňov sú v súčasnosti preferované najmodernejšie metódy termickej ablácie rádiofrekvenciou systémom VNUS Closure Fast.
 • Augmentačná mammoplastika – zväčšenie prsníkov
  Podmienkou je dôkladné vyšetrenie plastickým chirurgom z dôvodu presného výpočtu veľkosti a tvaru prsného implantátu.
 • Blepharoplastika – korekcia horných a dolných viečok
  Prvé prejavy procesu starnutia sú viditeľné v oblasti očí. Na horných viečkach sa prejavia nadbytkom kože a na dolných viečkach kruhmi pod očami a vakmi. Z hľadiska veku sú najčastejšou vekovou skupinou ženy i muži od 35 rokov. Zriedkavejšie sú pod hranicou 30 rokov. Tu skôr ide o odstránenie samotných tukových vankúšikov.
 • Chirurgia ruky
  Najčastejšie chirurgické zákroky v oblasti ruky
 • Duplexné ultrazvukové vyšetrenie povrchového a hlbokého žilového systému dolných končatín
  Najčastejším príznakom chronickej žilovej nedostatočnosti je pocit napätia a bolesti v dolných končatinách, varikózne zmenené žily (tzv. kŕčové žily), opuch končatiny, pigmentácie nad vnútorným členkom, podkožné zápaly a podobne.
 • Dupuytrenova kontraktúra – sťahovanie prstov
  Medzi najpravidelnejšie a najčastejšie príznaky patrí vytváranie tuhších uzlov a pruhov v dlani s pokračovaním na články prstov. Pri pokročilejších štádiách dochádza k významnejšiemu sťahovaniu prstov. Najčastejšie je postihnutý štvrtý a piaty prst.
 • Facelifting – výťah tváre a krku
  Napriek moderným súčasným trendom rejuvenizácie tváre neinvazívnymi metódami nestráca facelifting svoje opodstatnenie a operácia prináša dlhotrvajúci efekt.
 • Gynekomastia – korekcia ženského typu prsníkov u mužov
  S nevyhovujúcou veľkosťou prsníkov sa nestretáme iba u žien. S týmto problémom k nám prichádzajú aj muži, ktorým veľkosť ich prsníkov spôsobuje problém – estetický i zdravotný.
 • Konzultácia u plastického chirurga
  Osobná konzultácia u chirurga je nevyhnutným krokom, ktorý predchádza každému zákroku z odboru esteticko-plastickej chirurgie. Výsledkom konzultácie môže byť súhlasné odporučenie konkrétneho zákroku, ale i odporučenie operáciu neabsolvovať.
 • Korekcia jaziev
  Korekcia jaziev na tvári či inej časti tela po úrazoch, akné, infekčných ochoreniach kože sa zvykne riešiť dermatologicky. Plastická chirurgia nastupuje až po vyčerpaní konzervatívnych možností, nie zriedka však aj naopak.
 • Korekcia ušných dierok
  Vyťahané alebo narhnuté ušné lalôčky sú v súčasnosti často sa objavujúci problém.
 • Labioplastika
  Labioplastika je operácia malých pyskov ohanbia. Dôvodmi pre tento typ operácie môže byť ich asymetria, nadmerné zväčšenie v dôsledku veku, hormonálnych porúch alebo pôrodov.
 • Liposukcia – odsatie tuku
  Liposukcia je odsávanie tuku z partií tela, kde ho nevieme inými, napr. športovými aktivitami, odstrániť. Pri liposukcii nie je určené vekové rozhranie. Najlepšie výsledky sú v prípade mladších ľudí, kde je dobre zachovaná kožná elasticita.
 • Modelačná mammoplastika – úprava prsníkov
  Tento typ zákroku podstupujú predovšetkým ženy, ktoré majú za sebou tehotenstvo. Ich najväčším problémom býva väčšia či menšia záťaž hrudníka v dôsledku hypertrofických prsníkov a prsníkov s neestetickým tvarom.
 • Odstránenie znamienok
  Odpoveď na to, o aký druh „znamienka“ ide, dá definitívne až histologický rozbor.
 • Otoplastika – korekcia ušníc
  Najčastejšie ide o korekcie odstávajúcich ušníc. Ani vrodené, či získané deformity nie sú zriedkavosťou.
 • Plastika nechtového lôžka
  Pomerne časté ochorenie, ktoré môže významne znižovať kvalitu bežného života, spravidla postihuje palec nohy.
 • Prime lifting – lifting mezoniťami
  Prime lifting alebo lifting mezoniťami je metóda určená na redukciu vrások v okolí pier, na vrásky medzi obočím a okolo očí, na poklesnuté obočie, nosovoústne vrásky a na ochabnutú kožu so stratou elasticity. Umožňuje vytvoriť neviditeľnú podkožnú “kostru”, ktorá drží tkanivo a zabraňuje vzniku vrások.
 • Redukčná mammoplastika – zmenšenie prsníkov
  Tento typ zákroku podstupujú predovšetkým ženy, ktoré majú za sebou tehotenstvo. Ich najväčším problémom býva väčšia či menšia záťaž hrudníka v dôsledku hypertrofických prsníkov a prsníkov s neestetickým tvarom.
 • Rhinoplastika – korekcia nosa
  Nos dominuje tvári, jeho priestorové uloženie, veľkosť, tvar a pomer k ostatným častiam tváre sú veľmi špecifické. Operácie nosa sú jednou z najčastejších a z istého pohľadu i najefektívnješích operácií v estetickej chirurgii.
 • Syndróm karpálneho kanála
  Problém sa prejavuje predovšetkým tŕpnutím ruky najmä v noci v oblasti palca, druhého a tretieho prsta. Niekedy môže byť tŕpnutím postihnutá celá ruka. Ďalšími príznakmi je občasná ranná stuhnutosť, porucha jemnej motoriky prstov pri jemných prácach (vyšívanie, zapínanie gombíkov a pod.).
 • Výmena prsných implantátov
 • Xantelazma
  Ako xantelazmy označujeme lokálne nahromadenie tukových látok, najmä cholesterolu v podkožnom väzive, a to najmä v oblasti horných a dolných viečok.
Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón