Facelifting – výťah tváre a krku

Napriek moderným súčasným trendom rejuvenizácie tváre neinvazívnymi metódami nestráca facelifting tváre svoje opodstatnenie a operácia prináša dlhotrvajúci efekt. Podstupujú ju muži i ženy vo veku okolo 50 rokov so známkami starnutia. Prejavujú sa zmenou kontúr tváre a stratou elasticity kože na tvári a krku. Prehlbujú sa nosovoústne ryhy, sú viditeľnejšie kožné previsy okolo čeľuste, pokles obočia.

Zákrok

Vykonáva sa v miestnom znecitlivení, resp. po dohode s operatérom. Rez sa vedie od spánkovej oblasti pred ušnicou pod ušným boltcom a končí sa za ušnicou vo vlasovej časti.

Trvanie: Zákrok jednodňovej chirurgie (1-2 hod.)

Hospitalizácia: 24 hod.

Stav po zákroku: Hojenie rán si vyžaduje približne sedem až desať dní. Pooperačné opuchy a krvné podliatiny postupne miznú do dvoch až troch týždňov. Definitívny edém z tváre a krku sa stráca po jednom až dvoch mesiacoch. Návrat do spoločenského a pracovného života je možný po uplynutí cca troch týždňov.

Výsledný efekt: Dlhotrvajúci mladistvejší a oddýchnutý vzhľad. Výsledok operácie je definitívny približne po troch až šiestich mesiacoch od zákroku, keď  zmizne aj diskrétny opuch.

Odporúčania: Po operácii odporúčame kľudový režim. Operáciu je možné zopakovať po odznení efektu o päť až sedem rokov.

Cena: od 1 869 € (zahrnutá konzultácia, operácia, preväz, ubytovanie, zdravotnícka starostlivosť, kontrola a výber stehov)

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov