Korekcia jaziev

Korekcia jaziev na tvári či inej časti tela po úrazoch, akné, infekčných ochoreniach kože sa zvykne riešiť dermatologicky. Plastická chirurgia nastupuje až po vyčerpaní konzervatívnych možností, nie zriedka však aj naopak. Chirurgické možnosti zahŕňajú niekoľko spôsobov. Najčastejšou metodikou je zbrusovanie jemnými kožnými brúskami. V ojedinelých prípadoch i re-excízia jazvy a jej nová re-sutura v novom uložení.

ZákrokVideo

Zákroky sa vykonávajú spravidla v lokálnom znecitlivení, tzn. sú ambulantného typu. Doba liečenia závisí od použitej metódy a samozrejme rozsahu.

Trvanie: od 30 minút (v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy)

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Výsledný efekt: Úprava jazvy do požadovanej podoby.

Odporúčanie: Jazvy majú rôzny tvar. Sú vypuklé, vpadnuté, prípadne tie po akné. Pre väčšinu z nich existuje riešenie. Pozrite si video, v ktorom vám dermatológ MUDr. Rastislav Vrabec vysvetlí, ako sa dá problém jaziev riešiť aj iným spôsobom, ako chirurgicky.

Cena: od 55,- €

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov