Korekcia ušných dierok

Vyťahané alebo narhnuté ušné lalôčky sú v  súčasnosti často sa objavujúci problém. Príčinou je buď prvotné nesprávne nastrelenie náušníc, ich nevhodná hmotnosť, alebo ide o priame poranenie najmä pri takých činnostiach, ako je vyzliekanie svetrov, tričiek či iné traumatizácie.

Pomerne častým, novodobým problémom je aj nosenie tzv. tunela do ucha, s ktorým sa viažu mnohé komplikácie. Pri rozťahovaní ucha na čoraz väčší priemer tunela a prekročení určitej hranice, dochádza k  poškodeniu ušného laloka, roztiahnutiu ušnej dierky, ktorá sa už samovoľne nezarastie späť. V takomto prípade je potrebná plastická operácia.

Zákrok

Ide o ambulantný zákrok – korekciu natrhnutých, kompletne poškodených („vyťahaných“) ušných dierok na ušných lalôčikoch.

Cena:

Korekcia 1 ušnej dierky od 168 €

Korekcia 2 ušných dierok od 263 €

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov