Labioplastika – plastika pyskov ohanbia

Labioplastika je operácia malých pyskov ohanbia. Dôvodmi pre tento typ operácie môže byť ich asymetria, nadmerné zväčšenie v dôsledku veku, hormonálnych porúch alebo pôrodov. Ich veľkosť a tvar determinujú i také skutočnosti, ako sú rasa alebo dedičnosť. Dôvodom pre návštevu chirurga s týmto problémom je aj nemenej dôležitý vplyv určitých trendov v oblasti vzhľadu intímnych partií tela.

Zákrok

Ak sa žena rozhodne pre labioplastiku, dá sa predpokladať, že sú tu reálne problémy, ktoré väčšie pysky prinášajú, napr. dyskomfort v psychickej rovine, intímnom živote, hygiene, časté a opakované infekcie a podobne. V závislosti na veľkosti a type lábií sa volí vhodná operačná technika v celkovej krátkodobej alebo lokálnej anestézii (vzhľadom na citlivosť ošetrovanej partie),  či analgosedácii.

Trvanie: Približne 1 hodina

Hospitalizácia
Bez ohľadu na typ použitej techniky a anestézie je klientka vo väčšine prípadov schopná v deň operácie odísť do domácej starostlivosti (resp. max. do 24 hod.).

Stav po zákroku a sprievodné reakcie
V pooperačnom období je primeraný opuch, krvné podliatiny, iné ťažkosti sa nevyskytujú.

Výsledný efekt
Dostaví sa po 6 týždňoch po odznení opuchu. Po uvedenom období je možno začať s fyzickým i intímnym životom bez obmedzení (posudzuje klientka individuálne).

Odporúčanie
Po absolvovaní zákroku je nutné primerané ošetrovanie a chladenie podľa odporučenia ošetrujúceho chirurga. Minimálne počas 2-3 týždňov je nutné vynechať intímny styk a vyvarovať sa dlhšieho sedenia. Primeraná fyzická aktivita je odporúčaná po približne 2-3 týždňoch.

Cena: 1 007,- Eur
Cena zahŕňa osobnú konzultáciu, vystavenie zdravotnej dokumentácie, operáciu v  celkovej anestézii, ubytovanie so zdravotnou starostlivosťou, zložitý preväz.

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Všetky zdravotnícke služby sú s nulovou DPH a nehradí ich zdravotná poisťovňa.

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov