Rosacea – odstránenie rozšírených cievok na lícach botulotoxínom

Rosacea je zápalové kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje v prvotnej fáze náhlym začervenaním, neskôr viditeľnými žilkami, vytváraním uzlíkov alebo hnisavými pľuzgiermi. Častejšie postihuje ženy, ako mužov vo veku 30-40 rokov, výnimkou nie sú prejavy rosacey okolo 30. roku života.

Zákrok

Princípom liečby je aplikácia botulotoxínu v malých dávkach. Aplikuje sa jednorazovo drobnými vpichmi hlavne v oblasti líc. V dôsledku aplikovaného botulotoxinu sa rozšírené cievky stiahnu a nie sú viditeľné niekoľko mesiacov. Liečba botulotoxínom nie je určená na zapálené prejavy (hnisavé pľuzgieriky). Ide o jednorazový zákrok.

 

Trvanie: 30 min.

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: viditeľné stopy po vpichoch, ktoré na druhý deň vymizmú, prípadne jemné modrinky. Na 2. deň je možné naniesť makeup.

Výsledný efekt: počas cca 3 – 6 mesiacov sú cievky neviditeľné, efekt sa rozvíja v priebehu 2 týždňov

Odporúčanie: počas 2 týždňov nie je vhodné absolvovať masáž ani iný zákrok v ošetrovanej lokalite. Ošetrenie je možné vykonávať po celý rok.

Cena: od 153 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov