Syndróm karpálneho kanála

Problém sa prejavuje predovšetkým tŕpnutím ruky najmä v noci v oblasti palca, druhého a tretieho prsta. Niekedy môže byť tŕpnutím postihnutá celá ruka. Ďalšími príznakmi je občasná ranná stuhnutosť, porucha jemnej motoriky prstov pri jemných prácach (vyšívanie, zapínanie gombíkov a pod.).

Zákrok

Nutnosťou je predoperačné vyšetrenie vodivosti nervov. Operácia sa vykonáva v lokálnej anestézii s naloženým tlakovým škrtidlom na ramene.

Trvanie: Zákrok jednodňovej chirurgie (30 – 45 min.)

Hospitalizácia: max. 24 hod.

Stav po zákroku: Zápästie a ruka sú zabandážované.

Výsledný efekt: Ústup bolesti a odstránenie predoperačných príznakov.

Odporúčanie: Po operácii odporúčame nosiť končatinu vo zvýšenej polohe, zápästie a ruka sú zabandážované. Po 24 hodinách začína prvé cvičenie prstami, neskôr aj palcom. Nasleduje podporná liečba trvajúca približne tri týždne. V niektorých prípadoch je spojená s odbornou rehabilitáciou. Ruku neodporúčame zaťažovať minimálne štyri až šesť týždňov.

Cena: od 366,- EUR

Ceny sú orientačné a môžu sa líšiť od hore uvedených v závislosti od zložitosti zákroku, dĺžky trvania zvolenej techniky, použitia materiálu a prístrojového vybavenia. Konkrétnu reálnu cenu je možné stanoviť na základe odbornej konzultácie a po zhodnotení individuálnych požiadaviek klienta. Výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou.

Ďalšie odporúčané zákroky

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov