Starostlivosť o pleť a telo

Pravidelná a odborná kozmetická starostlivosť je základným pilierom zdravej a krásnej pleti. Naši dermatológovia a pod ich dohľadom zdravotné sestry – kozmetičky vám poradia s každým problémom. Navrhnú individuálny program, ako zdravú pleť dosiahnuť a dlhodobo udržať. Okrem pokožky na tvári, krku a dekolte je dôležité venovať pozornosť celému telu. Špeciálne programy sú určené práve na tento účel. Výsledkom budú krásne a hladké krivky.
 • Základné ošetrenie pre zdravú pleť
  Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti.
 • AHA balíček
  Ošetrujúci balíček je určený pre zmiešanú a problematickú pleť. Obsahuje 1x odborné čistenie ako príprava pleti a 4x chemický peeling AHA kyselinami.
 • Antiagingový balíček
  Balíček ošetrení obsahuje 4x rádiofrekvenčné ošetrenie pleti a 2x terapiu BOTOCARE, určenú na tvár, krk a dekolt.
 • Balíček pre problematickú pleť
  Zimný balíček pre problematickú a zmiešanú pleť obsahuje 3x hĺbkové čistenie alebo ošetrenie pleti ultrazvukom a 3x ošetrenie biostimulačným laserom alebo svetelnou terapiou Omnilux.
 • Balíček štíhla línia
  Využite balíček ošetrení pre štíhlu postavu a nechajte vyniknúť vaše krivky. Balíček obsahuje 5x aplikáciu LPG ošetrenia celého tela a 5x aplikáciu škoricových zábalov pre umocnenie zoštíhľujúceho efektu vo vybraných problémových partiách.
 • Bezbolestná epilácia laserom najnovšej generácie LightSheer DUET
  Bezpečné a rýchle ošetrenie najmodernejším laserom, ktorý efektívne odstráni nežiaduce ochlpenie na tele aj v lete. Vyskúšajte najmodernejšiu metódu odstraňovania nežiaduceho ochlpenia bezbolestným laserom LightSheer DUET.
 • Bezbolestná epilácia laserom najnovšej generácie LightSheer DUET-TEST
 • Bezchybná pokožka chrbta
  Pohybujete sa v znečistenom prostredí? Športujete? Alebo len jednoducho holdujete mastnej strave? Nezabúdajte na čistenie chrbta. Je to tá druhá najznečistenejšia časť tela.
 • Chemický peeling AHA kyselinami
  Ošetrenie spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku. Jej pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa olúpaná koža nahradzuje novou. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru, je vyrovnaná, jemnejšia.
 • Dentálna hygiena
  Pekný úsmev patrí neodmysliteľne k atraktívnemu vzhľadu. Zdravé a pekné zuby si vyžadujú pravidelnú starostlivosť. Cieľom práce dentálnej hygieničky je dokonale hladký povrch zuba bez povlaku, zubného kameňa, sfarbenia a zápalového krvácania ďasien.
 • Depilácia voskami
  Depilácia teplými voskami je jedným zo spôsobov dosiahnutia hladkej pokožky bez nežiaducich chĺpkov na 4-6 týždňov.
 • Epilácia (odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia) elektrickou ihlou
  Odstránenie nežiaduceho ochlpenia elektrickou ihlou je efektívnou metódou, pri ktorej dochádza k zničeniu vlasovej cibuľky.
 • ​Expresné programy Lipomassage od LPG Systems
  Ako docieliť dokonalú postavu? Iba 15 minút stačí pre ploché bruško, pevné ruky, stehná, zadok alebo kolená.
 • Kolagénové ošetrenie očného okolia
  Ide o profesionálne inovatívne kozmetické ošetrenie spevňujúce očné kontúry.
 • Konzultácia o ošetrovaní pleti a telových programoch
  Skúsené zdravotné sestry kozmetičky pracujúce pod dohľadom dermatológa vám poradia, ako sa zorientovať v množstve rôznych kozmetických výrobkov a ako používať vhodné kozmetické prípravky vo vašej domácej starostlivosti o pleť. Zdravotné sestry na telové programy navrhnú vhodné a pre vás najefektívnejšie ošetrenie na vytvarovanie postavy.
 • Kozmetické produkty
  V ULK vám naši odborníci poradia s výberom kozmetických prípravkov na ošetrenie pleti alebo tela po absolvovanom zákroku. Máte možnosť si ich u nás priamo zakúpiť so zárukou ich originality. Prípadne si môžete vybrať i dekoratívnu nealergizujúcu kozmetiku.
 • Kryolipolýza – neinvazívna liposukcia zmrazením s trvalým výsledkom
  Kryolipolýzu definujeme ako neinvazívnu liposukciu „zmrazením“ kožného tkaniva. Ide o najnovšiu neinvazívnu metódu odbúravania podkožného tuku s trvalým výsledkom. Maximálne efektná a bezpečná vďaka špičkovej technológii LipoCryo. Bez vedľajších účinkov a telu prirodzená.
 • Kryoterapia
  Kryoterapia sa môže aplikovať po rádiofrekvenčnom ošetrení. Kryoterapeutická hlavica pôsobí chladivo na ošetrované miesta. Sťahuje cievy ošetrovanej plochy, čím znižuje začervenanie kože na konci ošetrenia.
 • LPG masáž na odstránenie (liečbu) celulitídy
  Na liečbu celulitídy využívame špičkovú svetovú technológiu francúzskej spoločnosti LPG Systems, celosvetovo osvedčeným prístrojom Cellu M6 Integral. Najmodernejšia technológia zabezpečuje až o 50% vyššiu účinnosť ošetrenia, čo pre klienta znamená rýchlejšie dosiahnutie želaného efektu – nádherne hladkej pokožky bez pomarančovej kôry.
 • Lymfatická masáž LYMPHASTIM
  Lymfatická masáž LYMPHASTIM aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém je zodpovedný za zber a odplavovanie odpadových látok z tela. Posilňuje lymfatický a krvný obeh, regeneruje organizmus a zlepšuje pružnosť pokožky. Pravidelnou aplikáciou dochádza k zlepšeniu vzhľadu a kvality pokožky.
 • MEZOFORTE rádiofrekvenčné ošetrenie pleti
  Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, mení rádiofrekvencia svoju energiu na tepelnú. Tým výrazne ovplyvňuje štruktúru kolagénu a elastínu. Bipolárna hlavica zahrieva tkanivo do hĺbky dvoch až šiestich milimetrov. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra.
 • Mezoterapia
  Prvoradým cieľom kozmetických ošetrení je vpravovanie účinných látok do daných vrstiev kože. Dnes existuje viacero rôznych elektro metód, ktoré sú k dispozícii práve v kozmetickej starostlivosti.
  Doteraz sa ako najúčinnejšia metóda vpravovania osvedčila invazívna mezoterapia (ihlou).
 • Neinvazívny facelifting Endermolift
  V dôsledku procesu starnutia, niekedy už od 25 roku veku a vrodeným dispozíciám sa väzivové bunky (fibroplasty) a tukové bunky (adipocyty) stávajú menej aktívnymi. Starnúca koža stráca svoju hustotu, začne ochabovať, stenčovať sa a objavia sa prvé vrásky. Je možné tento proces spomaliť? Áno, vďaka unikátnej LPG technológii Endermolift, ktorej cieľom je prirodzená krása. Moderné klientky prijímajú túto technológiu ako súčasť svojho životného štýlu. Endermolift sa využíva aj ako anti-aging prevencia.
 • Ošetrenie pleti ultrazvukom
  Moderný efektívny spôsob bezbolestného ošetrenia pleti s okamžite viditeľnými výsledkami.
 • Ošetrenie pokožky hlavy biostimulačným laserom LASOCARE
  Biostimulačný laser LASOCARE je určený na ošetrenie pokožky hlavy.
 • OXYGENEO PLUS
  3 terapie v jednom ošetrení, ktoré spoločne docielia výrazné zlepšenie kondície a vzhľadu pleti. Oxygeneo technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti a znamená starostlivosť aj o citlivú pokožku bez podráždenia
 • Permanentný make-up
  Permanentný make-up (PMU) vykonávame najmodernejšou švajčiarskou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu hygienu a kvalitu vykonaného zákroku. Ide o mikroimplantáciu pigmentu do pokožky rotačným strojčekom a ihlou. Ide najmä o úpravu a zvýraznenie obočia, očných liniek, kontúr pier a korekciu ich nedostatkov.
 • Profesionálne 2D ošetrenie očného okolia
  Vypnutá pleť a oddýchnuté očné okolie omladí každú tvár o niekoľko rokov. Úsmev na tvári potom, tento dojem len zľahka podčiarkne. Práve s cieľom vrátiť iskru vášmu pohľadu sme vytvorili profesionálne inovatívne ošetrenie očných kontúr pre všetky vekové kategórie.
 • Starostlivosť o problematickú a aknóznu pleť Clear up
  Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti. Problematická a aknózna pleť vyžadujú špeciálnu starostlivosť i produkty tak na profesionálne, ako aj domáce ošetrenie.
 • Terapia BOTOCARE
  BOTOCARE predstavuje boj s vráskami na najvyššej úrovni. Stelesňuje najmodernejšie výskumy v oblasti kozmetiky na bunkovej úrovni.
 • TRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA
  Pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť je výsledok ošetrenia TRIPOLÁRNOU RÁDIOFREKVENCIOU. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst. Celkovo kontúry tváre sú spevnené. Ošetrenie je bezbolestné.

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón