​Expresné programy Lipomassage od LPG Systems

Ako docieliť dokonalú postavu? Odpoveď znie LPG Lipomassage. Iba 15 minút stačí pre ploché bruško, pevné ruky, stehná, zadok alebo kolená.

Zákrok

Pre efektívne ošetrenie týchto partií je najdôležitejšia správna diagnostika, ktorá určí hlavný problém. Ide iba o uvoľnenú kožu alebo tukové tkanivo? LPG Systems  – francúzsky expert na starostlivosť o pokožku s 30-ročnou skúsenosťou – predstavuje novú terapiu pre prirodzené, bezbolestné zoštíhlenie a spevnenie problémových partií. Vo vnútornej časti rúk (paže), stehien, bruška, zadku alebo kolien.

Trvanie: 15 minút

Stav po zákroku: Pokožka je prekrvená, pružnejšia a vďaka opakovaným ošetreniam aj pevnejšia.

Výsledný efekt: Po 15 minútach ošetrenia sa odstraňuje celulitída a hlboko uložené tuky  s použitím patentovaných LPG hlavíc prístroja Cellu M6. Tie umožňujú spevniť pokožku. Ošetrenie je veľmi účinné pri nadbytočnej pokožke po pôrode. Odborné štúdie preukázali, že už po 6. opakovaniach dochádza k odbúraniu týchto tukov a po 12. ošetreniach výrazné spevnenie pokožky.

Odporúčanie: Pre dosiahnutie želaného efektu je dobré absolvovať minimálne 6 opakovaní v intervaloch 2x týždenne.

Cena:
1 ošetrenie – ruky/brucho/zadok/stehná alebo kolená 31,20 €
6 ošetrení – ruky/brucho/zadok/stehná alebo kolená 146,70 €

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov