AHA balíček

Ošetrujúci balíček je určený pre zmiešanú a problematickú pleť. Obsahuje 1x odborné čistenie ako príprava pleti a 4x chemický peeling AHA kyselinami.

Zákrok

Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti. V prípade problematickej a aknózej pleti to platí „dvakrát“. Tá si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, ktorú v ULK dokážeme vďaka dlhoročným skúsenostiam poskytnúť. V prípade potreby, je vždy k dispozícii dermatológ.

Chemický peeling AHA kyselinami spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku. Jej pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa olúpaná koža nahradzuje novou. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru, je vyrovnaná, jemnejšia.

Výhodou kombinácie metód je komplexnosť ošetrenia problematickej pleti.

Výsledný efekt: Výsledkom je zlepšenie stavu pleti s akné, zjemnenie jej povrchu, sploštenie jaziev, zblednutie pigmentových škvŕn, vyhladenie jemných povrchových vrások a celkovo jasnejší vzhľad pokožky.

Cena: Balíček 5 ošetrení 193 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov