Antiagingový balíček

Balíček ošetrení obsahuje 5x rádiofrekvenčné ošetrenie pleti a 2x terapiu BOTOCARE, určenú na tvár, krk a dekolt.

Zákrok

Kombinácia ošetrení prináša umocnenie ich základného efektu. Vďaka kombinácii rádiofrekvenčného ošetrenia pletiterapii BOTOCARE dochádza efektívnejšie k redukcii jemných vrások v okolí očí a úst, vypnutiu pokožky a spevneniu kontúr tváre.

Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, mení rádiofrekvencia svoju energiu na tepelnú. Tým výrazne ovplyvňuje štruktúru kolagénu a elastínu. Bipolárna hlavica zahrieva tkanivo do hĺbky dvoch až šiestich milimetrov. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra. Ošetrenie je príjemné a bezbolestné.

BOTOCARE stelesňuje najmodernejšie výskumy v oblasti kozmetiky na bunkovej úrovni. Produkty vďaka svojim účinným látkam potláčajú kontrakciu svalov, čím výrazne redukujú intenzitu vrások. Pleť získava mladistvejší a žiarivejší vzhľad a bude vyzerať oveľa pevnejšie. Nová generácia starostlivosti o pleť na bunkovej úrovni.

Výsledný efekt: Pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť.

Cena: 224,50 €
Balíček obsahuje 5x rádiofrekvenčné ošetrenie  a 2x  BOTOCARE na tvár, krk alebo dekolt 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov