Balíček pre problematickú pleť

Balíček pre problematickú a zmiešanú pleť obsahuje 3x hĺbkové čistenie alebo ošetrenie pleti ultrazvukom a 3x ošetrenie biostimulačným laserom alebo svetelnou terapiou Omnilux.

Zákrok

Ošetrenie  zahŕňa odlíčenie, hĺbkové čistenie  pleti pri dodržiavaní prísnych hygienických zásad, nanesenie acné séra,  adstringentnej masky, záverečné ošetrenie pleti s poučením o následnej domácej starostlivosti. Aplikujeme špeciálne produkty, ktoré problematickú pleť čistia a regulujú tvorbu mazu.

Čistenie pleti ultrazvukom zahŕňa: exfoliáciu (povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky, ktorého cieľom je odstránenie odumretých buniek, zvyšného mazu, baktérií a toxínov), cleansing (bezbolestné čiastočné povrchové čistenie), tonizáciu (využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy), čo kladne pôsobí na vrásky, zlepšuje sa vpravovanie účinných látok.

Aplikácia biostimulačného lasera alebo svetelnej terapie OMNILUX podporí výsledný efekt ošetrenia tým, že sa pleť ukľudní a rýchlejšie zahojí.

 

Trvaniecca 60 – 70 minút

Výsledný efekt: Výrazné zlepšenie problematickej pleti, vzhľad pórov sa zjemní. Tonizovaná a čistá pleť.

Cena: Na vyžiadanie na recepcii alebo telefónnom čísle 0911 237 934

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov