Balíček štíhla línia

Využite balíček ošetrení pre štíhlu postavu a nechajte vyniknúť vaše krivky po celý rok. Balíček obsahuje 5x aplikáciu LPG ošetrenia celého tela a 5x aplikáciu škoricových zábalov pre umocnenie zoštíhľujúceho efektu vo vybraných problémových partiách.

Zákrok

Na liečbu celulitídy využívame špičkovú svetovú technológiu francúzskej spoločnosti LPG Systems celosvetovo osvedčeným prístrojom Cellu M6 Integral. Najmodernejšia technológia zabezpečuje až o 50% vyššiu účinnosť LPG ošetrenia, čo pre klienta znamená rýchlejšie dosiahnutie želaného efektu – nádherne hladkej pokožky bez „pomarančovej kôry“.

Lekárskym prístrojom Cellu M6 Integral vykonávame mechanickú stimuláciu kožného tkaniva na báze fyzioterapeutických techník. Uvoľnenie cievnych lymfatických štruktúr vedie k prekrveniu tkaniva a odstráneniu nadbytočnej tekutiny i odpadových látok z organizmu.

Škoricové zábaly umocnia výsledný efekt LPG ošetrenia.

 

Trvaniecca 75 – 90 minút

Výsledný efekt: Spevnenie kože, zlepšenie jej kvality, redukcia celulitídy, príjemným sprievodným efektom je zmenšenie objemu v ošetrovaných lokalitách.

Cena: 245,- €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov