Chemický peeling AHA kyselinami

Ošetrenie spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku. Jej pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa olúpaná koža nahradzuje novou. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru, je vyrovnaná, jemnejšia.

Zákrok

Dochádza k zjemneniu vrások. Oblasťami ošetrenia sú najmä tvár, dekolt, chrbát a ruky.

Väčšina chemických peelingov pôsobí na princípe vyššej koncentrácie ovocnej kyseliny. Celá procedúra pri vyššej koncentrácii ovocnej kyseliny sa kontroluje jej neutralizáciou. Tým pôsobenie AHA kyseliny na pokožku končí.

Na chemický peeling sa v ordinácii dermatológa využíva 50-70% kyselina glykolová. Optimálne je pokožku pred zákrokom pripraviť krémom s 10-15% koncentráciou kyseliny glykolovej. Použitie rozličných koncentrácií a rozličnej dĺžky pôsobenia umožňujú meniť silu chemického peelingu od povrchového cez stredne hlboký až po hlboký peeling.

Liečbou riešime:

  • ochabnutie pokožky
  • pigmentácie
  • mastnú drsnú pleť
  • fliačky po akné
  • jazvičky
  • rozšírené póry

 

Trvanie: 20-30 minút

Hospitalizácia: Nie je potrebná.

Stav po zákroku: Začervenanie kože odznie po niekoľkých hodinách.

Výsledný efekt: Výsledkom je zlepšenie stavu pleti s akné, zjemnenie jej povrchu, sploštenie jaziev, zblednutie pigmentových škvŕn, vyhladenie jemných povrchových vrások a celkovo jasnejší vzhľad pokožky.

Odporúčania: Liečebná kúra sa skladá z niekoľkých sedení, zvyčajne šiestich až ôsmich opakujúcich sa v intervale sedem až štrnásť dní. Kúru možno opakovať s odstupom pol roka.

Cena:
40,- €
balíček 5  ošetrení 170 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón