Kryolipolýza – neinvazívna liposukcia zmrazením s trvalým výsledkom

Kryolipolýzu definujeme ako neinvazívnu liposukciu „zmrazením“  kožného tkaniva. Ide o najnovšiu neinvazívnu metódu odbúravania podkožného tuku s trvalým výsledkom. Maximálne efektná a bezpečná vďaka špičkovej technológii LipoCryo. Bez vedľajších účinkov a telu prirodzená.

Zákrok

Tuk z tukových buniek sa schladením  kryštalizuje a odumreté bunky sa odplavia lymfatickým systémom. Tuk sa ošetrením redukuje minimálne o 20 %. Ide o metódu tvarovania postavy bez diéty a špeciálneho obmedzenia.

Proces chladenia je prispôsobený ľudskému organizmu (3 °C).

Pred zákrokom sa aplikuje na kožu kontaktný gél chrániaci povrchové vrstvy kože. Počas samotného ošetrenia sa kožný záhyb  nasaje do kryokomory, kde prebieha proces schladzovania. Dochádza k odoberaniu tepla z ošetrovanej lokality. Tuk „mrzne“ pri vyšších teplotách ako koža. Dôjde k jeho kryštalizácii, zatiaľ čo koža samotná zostane pôsobením prístroja schladená na únosnú mieru. V priebehu ošetrenia klientka pociťuje mierny tlak a chlad v mieste ošetrenia.

Trvanie: 30 – 60 minút v závislosti od lokality

Stav po zákroku: Po zákroku je koža v mieste ošetrenia mierne začervenaná a „stuhnutá“. Tieto príznaky trvajú niekoľko minút.

Výsledný efekt: Približne 40 % výsledného efektu spozorujete už po dvoch týždňoch. Zvyšok efektu sa dostaví do šiestich týždňov po zákroku. Ošetrenie sa môže podľa potreby opakovať. Priemerný úbytok tukového tkaniva sa v percentuálnom vyjadrení pohybuje okolo 20 – 25% ošetreného tukového tkaniva. Tieto výsledky sú porovnateľné s klasickou chirurgickou liposukciou, avšak s nespornými výhodami.

Odporúčanie: Na udržanie dosiahnutého výsledku je potrebné stabilizovať svoju hmotnosť.

Metóda je vhodná pre dámy a pánov. Index telesnej hmotnosti ošetrovanej osoby BMI (Body Mass Index) by nemal prekročiť číselnú hodnotu 30. Najčastejšie ošetrované lokality sú brucho, vnútorné a vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť ramien.

Cena:
1 priloženie 50,00 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov