LPG masáž na odstránenie (liečbu) celulitídy

Ako sa zbaviť celulitidy? Navštívte našu kliniku v Bratislave.

Na liečbu celulitídy využívame špičkovú svetovú technológiu francúzskej spoločnosti LPG Systems, celosvetovo osvedčeným prístrojom Cellu M6 Integral. Najmodernejšia technológia zabezpečuje až o 50% vyššiu účinnosť ošetrenia, čo pre klienta znamená rýchlejšie dosiahnutie želaného efektu – nádherne hladkej pokožky bez pomarančovej kôry.

Zákrok

Lekárskym prístrojom Cellu M6 Integral vykonávame mechanickú stimuláciu kožného tkaniva na báze fyzioterapeutických techník. Nová Ergodrive masážna hlavica pojme dvakrát väčší objem pokožky a je dvakrát rýchlejšia v porovnaní s predchádzajúcou generáciu prístrojov spomínanej spoločnosti. Ošetrenie je vďaka modernejšiemu  prístroju príjemnejšie, pohodlnejšie a o polovicu účinnejšie.

Uvoľnenie cievnych lymfatických štruktúr vedie k prekrveniu tkaniva a odstráneniu nadbytočnej tekutiny i odpadových látok z organizmu.

Ošetrovacia hlavica pôsobí na podkožnú štruktúru tkaniva celého tela. Posilňuje a povzbudzuje cievny a lymfatický systém. Redukuje sa zadržovanie vody v tele, dochádza k zlepšeniu výmeny tekutín v medzibunkových priestoroch.

Ide o jediné efektívne riešenie ženských požiadaviek na krásu vhodné pre všetky vekové kategórie. Súčasťou ošetrenia je hygienický oblek.

Trvanie: 35 minút

Stav po zákroku: Príjemný pocit z prístrojovej masáže celého tela so zameraním na problémové lokality. Uvoľnenie cievnych lymfatických štruktúr vedie k prekrveniu tkaniva, odstráneniu nadbytočnej tekutiny a odpadových látok z organizmu. Zlepšuje sa metabolizmus.

Výsledný efekt: Spevnenie kože, zlepšenie jej kvality, redukcia (odstránenie) celulitídy, príjemným sprievodným efektom je zmenšenie objemu v ošetrovaných lokalitách.

Odporúčania: Na dosiahnutie efektu spevnenej pokožky odporúčame absolvovať desať až pätnásť ošetrení vo frekvencii približne dvakrát týždenne. Efekt ošetrení je individuálny. Na udržanie vyformovanej postavy sa odporúča absolvovať jedno udržiavacie ošetrenie mesačne. Udržanie výsledkov je vhodné podporiť konzumáciou racionálnej stravy, zlepšením stravovacích návykov, zvýšeným pohybom a dodržiavaním pitného režimu.

Cena:
1 ošetrenie 40,00 €
5 ošetrení 188,90 €
9 ošetrení + 1 ošetrenie zdarma 340,00 €

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov