Prístrojová mezoterapia

Prvoradým cieľom kozmetických ošetrení je vpravovanie účinných látok do daných vrstiev kože. Dnes existuje viacero rôznych elektro metód, ktoré sú k dispozícii práve v kozmetickej starostlivosti.

Zákrok

Doteraz sa ako najúčinnejšia metóda vpravovania osvedčila invazívna mezoterapia (ihlou). Tejto metódy sa však obáva pomerne veľký počet klientiek.

V kozmetickej starostlivosti sa preto rozšírila neinvazívna metóda mezoterapie tváre (elektroporácia), pri ktorej prístrojom vydávané špeciálne elektromagnetické vlnenie vytvára voľným okom neviditeľné, ale existujúce drobné kanáliky od povrchu kože k hlbšie uloženým vrstvám. Cez tieto kanáliky sa nanesené účinné látky jedinečne účinným spôsobom penetrujú do kože (v porovnaní s inými metódami vpravovania zabudovanými v ošetrovacej hlavici). Majú účinok najmä na epidermu a zabezpečujú obnovu kožného povrchu.

Trvanie: 30 minút

Stav po zákroku: Mierne prekrvená pleť.

Výsledný efekt: Svieža rozžiarená hydratovaná pleť.

Odporúčanie: Absolvovať procedúru piatich ošetrení v intervale raz za týždeň.

Cena:
tvár 1 lokalita 43,00 €
tvár + krk 60,00 €
tvár + krk + dekolt 89,00 €

Balíček 5 ošetrení 185,00 € / 1 lokalita

 

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov