Ošetrenie aknóznej pleti

Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti. Problematická a aknózna pleť vyžadujú špeciálnu starostlivosť i produkty tak na profesionálne, ako aj domáce ošetrenie.

Zákrok

Základné ošetrenie zahŕňa odlíčenie, čistenie podľa druhu pleti (manuálne, zvlhčovaním), nanesenie acné séra, relaxačnej adstringentnej masky na zúženie pórov a záverečné nanesenie krému. Pri ošetrení aplikujeme špeciálne produkty, ktoré problematickú pleť čistia, zvlhčujú, regulujú tvorbu mazu a napomáhajú nečistej pokožke nadobudnúť zdravý a žiarivý vzhľad.

Liečba akné je komplexný proces, ktorý si vyžaduje odborné vyšetrenie, správnu diagnostiku a stanovenie vhodných spôsobov liečby. Jeden z účinných spôsobov ako sa zbaviť akné je aj čistenie pleti a aplikácia prípravkov na aknóznu pleť.

 

Trvanie: cca 45 min.

Stav po zákroku: V závislosti od typu môže byť pleť po ošetrení mierne podráždená a začervenaná.

Výsledný efekt: Už po absolvovaní prvého ošetrenia je viditeľné výrazné zlepšenie problematickej pleti, vzhľad pórov sa zjemní.

Odporúčanie: Manuálne čistenie pleti je nutné najmä pri problematickej pleti s prejavmi akné na tvári. Ošetrenie odporúčame absolvovať v pravidelných mesačných intervaloch, resp. podľa odporučenia ošetrujúceho personálu. Len na zdravú a čistú pleť má význam aplikovať ďalšie nadstavbové ošetrenia v podobe rôznych vitamínových kokteilov.

Skúsené zdravotné sestry – kozmetičky pracujúce pod dohľadom dermatológa vám poradia vhodné kozmetické prípravky pre domácu starostlivosti o vašu pleť. Prípravky na domáce ošetrenie pleti, profesionálnu kozmetiku na akné, je možné zakúpiť priamo v priestoroch ULK.

Cena: 48.90,- €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov