OXYGENEO PLUS

Tri terapie v jednom ošetrení, ktoré spoločne docielia výrazné zlepšenie kondície a vzhľadu pleti. Oxygeneo technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti a znamená starostlivosť aj o citlivú pokožku bez podráždenia

Zákrok

Oxygeneo technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami. Kapsule a gel pracujú spoločne. Kapsula je šumivá tabletka, ktorá sa skladá z bi-karbonátu sodného a kyseliny citrónovej. K účinku dochádza, keď kapsule a gely bohaté na živiny spolu reagujú a generujú na povrchu kože bublinky CO2.

Ošetrenie pleti 3 terapie v jednom:

1. Oxygeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť. Zároveň pokožku pripravuje na príjem aktívnych látok.

2. Infúzia – pomocou exkluzívnej kapsule Oxygeneo čistí pleť a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky NeoRevive na omladenie a proti starnutiu, alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti

3. Okysličenie – Oxygeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Odporúčame absolvovať pre lepší a dlhotrvajúci účinok 3 ošetrenia v intervale raz za 7-10 dní

Trvanie: 30 minút.

Výsledný efekt: Okysličená, vypnutá a zregenerovaná pleť, vyhladenie jemných vrások, želané zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.

Cena: 54 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón