Permanentný make-up

Permanentný make-up (PMU) vykonávame najmodernejšou švajčiarskou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu hygienu a kvalitu vykonaného zákroku. Ide o mikroimplantáciu pigmentu do pokožky rotačným strojčekom a ihlou. Ide najmä o úpravu a zvýraznenie obočia, kontúr pier a korekciu ich nedostatkov. PMU korigujeme skôr vykonané, resp. nevyhovujúce tetovania z hľadiska tvaru a sfarbenia (do červena, fialova, zelena, modrošeda, tmavosiva apod.). Na základe osobnej konzultácie špecialistka na mikropigmentáciu posúdi stav a odporučí postup korekcie.

ZákrokCenník

V prípade, že máte v mieste tetovania znamienko alebo kožný výrastok, môžete riešenie problému zveriť do rúk našich dermatológov alebo plastických chirurgov.

Trvanie: 90 minút

Stav po zákroku: Tetovaná lokalita je mierne citlivá na dotyk počas niekoľkých hodín. Tento stav však nebráni klientkám v bežnej pracovnej aktivite už na nasledujúci deň.

Výsledný efekt: Doba hojenia je individuálna, štandardne trvá: obočie 7, výnimočne 10 dní, pery 7 dní, očné linky 3 dni. Ak dôjde k vymiznutiu farbiva, po analýze príčin je možné PMU opakovať v tej istej lokalite až po úplnom zahojení pokožky. Prvá korekcia je možná najskôr po 3-4 týždňoch. Efekt PMU je časovo obmedzený približne na 2 roky, pri mastnej pleti trvá dlhšie.

Odporúčania: Deň pred výkonom PMU sa neodporúča piť alkohol, v deň zákroku sa neodporúča pitie kávy. Na zákrok je vhodné prísť najedená.

Po aplikácii výplňových implantátov a botulotoxínu je možné PMU absolvovať po 2 týždňoch od zákroku.

Počas doby hojenia je nutné v ošetrovanej lokalite dodržiavať hygienické zásady vo zvýšenej miere, nepoužívať mastné prípravky, líčidlá, nevystavovať sa slnečnému žiareniu, nenavštevovať solárium, nekúpať sa v mori a vyhnúť sa tuhým mrazom, neodstraňovať vzniknuté chrastičky, nechať ich samovoľne odpadnúť, neužívať prostriedky na posilnenie imunity. Prvé 2 dni po zákroku sa neodporúča návšteva diskoték a cvičenie vo fitnescentrách. Počas hojenia sa neodporúča umývanie vlasov tak, aby voda stekala na tetovanú lokalitu. Mikropigmentáciou sa na pokožke vytvoria mikroranky, ktoré si  vyžadujú dobu hojenia približne 7 až 10 dní. Nedodržiavaním uvedených pokynov riskujete kvalitu výsledného efektu.

Kontraindikácie:

 • Diabetes III. stupňa
 • Glaukóm – v prípade tetovania očných liniek
 • Epilepsia
 • Kožné problémy v mieste tetovania
 • Infekčné ochorenie
 • Herpes, kútiky, popraskané pery – v prípade tetovania pier
 • Oslabená imunita v období alergie
 • Užívanie prípravkov na zvýšenie tlaku
 • Užívanie prípravkov na podporu imunity
 • Tehotenstvo
 • Dojčenie
 • Solárium

 

Cena: V závislosti od ošetrovanej lokality.

Cena za jedno ošetrenie
Obočie plošne tetované (vytvarovanie, odstránenie disproporcie medzi obočiami) 160 € *
Korekcie zle vytetovaných obočí (tvary, hrubé orámovania, sfarbenie do červena, fialova, modro-šeda, siva, zelena) od 160 € **
3D obočie čiarkované 180.00 €
Horné očné linky 100.00 €
Dolné očné linky 80.00 €
Obe očné linky 150 € ***
Pery kontúry 150.00 €
Pery s kontúrou a tieňovaním od 190 € **
Korekcie zle vytetovaných pier od 160 € **

* V cene je zahrnutá korekcia po 3 – 4 týždňoch + krém na domácu starostlivosť.
** V cene je krém na domácu starostlivosť.
*** Vrátane korekcie po 3 – 4 týždňoch.

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón