Profesionálne 2D ošetrenie očného okolia

Vypnutá pleť a oddýchnuté očné okolie omladí každú tvár o niekoľko rokov. Úsmev na tvári potom, tento dojem len zľahka podčiarkne. Práve s cieľom vrátiť iskru vášmu pohľadu sme vytvorili profesionálne inovatívne ošetrenie očných kontúr pre všetky vekové kategórie.

Zákrok

Pokožka očného okolia je veľmi jemná a tenká. Preto je vhodné venovať očnému  okoliu zvýšenú starostlivosť. Profesionálne 2D ošetrenie očných kontúr je zamerané na spevnenie kontúr očného okolia, odstránenie opuchov a kruhov pod očami a zjemnenie jemných vrások v okolí očí.

Po odlíčení aplikujeme  v okolí očí  rádiofrekvenciu, ktorá  mení svoju energiu na tepelnú. Tento jav výrazne pozitívne ovplyvňuje štruktúru kolagénu a elastínu v ošetrovanej lokalite. Rádiofrekvencia zahrieva tkanivo do hĺbky 2-6 mm, čím sa kolagénové vlákna stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra.

Následná efektívna masáž očného okolia špeciálnymi prípravkami s obsahom betaglukánu, hesperidínu  a ďalších výživných zložiek zmierňuje opuchy očí, odstraňuje známky únavy a dodáva pocit pohody.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne raz mesačne ako súčasť bežnej starostlivosti o pleť, alebo podľa odporučenia ošetrujúcej sestry, štandardne 2-3 krát v intervale raz za 10-14 dní ako samostatnú procedúru  starostlivosti o očné okolie.

Výsledný efektredukcia kruhov a opuchov pod očami, vypnuté očné kontúry,  regenerované  očné okolie.

Trvanie: 45 minút

Cena: 39,- €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno

E-mail (povinné)

Telefón