Terapia BOTOCARE

BOTOCARE predstavuje boj s vráskami na najvyššej úrovni. Stelesňuje najmodernejšie výskumy v oblasti kozmetiky na bunkovej úrovni.

Zákrok

Produkty vďaka svojim účinným látkam potláčajú kontrakciu svalov, čím výrazne redukujú intenzitu vrások. Pleť získava mladistvejší a žiarivejší vzhľad a bude vyzerať oveľa pevnejšie. Nová generácia starostlivosti o pleť na bunkovej úrovni.

Trvanie: 45 minút

Stav po zákroku: Použité extrakty z buniek prispievajú k udržiavaniu normálneho života pokožky na bunkovej báze a staršiu pokožku robia schopnou obnovovať sa s rovnakou vitalitou ako mladá pokožka.

Výsledný efekt: Zvýšené zásobovanie kyslíkom a revitalizácia. Zlepšenie funkcie a látkovej výmeny živých buniek. Stimulácia výmeny buniek, zlepšenie prirodzenej obnovy pokožky. Poskytuje dôležité výživné látky pre proces látkovej výmeny. Podporuje prirodzenú životaschopnosť a reprodukovateľnosť buniek.

Odporúčanie: Na zrelú pleť.

Cena: 55,60 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov