TRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA

Pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť je výsledok ošetrenia TRIPOLÁRNOU RÁDIOFREKVENCIOU. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst. Celkovo kontúry tváre sú spevnené. Ošetrenie je bezbolestné.

Zákrok

Patentovaná tripolárna technológia znásobuje efekty bipolárnej rádiofrekvenčnej energie využitím jedinečného systému ovládania toku energie medzi tromi elektródami. Zmenou polarity jednotlivých elektród a ich aktiváciou dochádza k sústredeniu veľkého množstva energie pod pokožkou. Touto metódou prehrievania tkaniva je možné dosahovať viditeľné klinické výsledky už po prvom ošetrení. Je možné ju využiť pri ošetrení všetkých  fototypov pleti po celý rok. Ošetrenie je bezbolestné. TriPollar využíva rádiofrekvenčnú energiu na vyvolanie regenerácie kolagénu a elastínu v dermis. Výsledkom je:

  • hladšia a spevnená pokožka
  • redukcia jemných vrások
  • zlepšenie kožnej štruktúry.

 

Trvanie: 30 – 45 min

Výsledný efekt: Pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k redukcii jemných vrások v okolí očí a úst, vypnutiu pokožky a spevneniu kontúr tváre.

Odporúčanie: Ošetrenia sa realizujú počas celého roka ako séria sedení. Odporúča sa 3-5 opakovaní v intervale raz za 7-10 dní

Cena: 
tvár + krk 71,20 €
tvár + krk + dekolt 106,70 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov