Základné ošetrenie pre zdravú pleť

Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti.

Zákrok

Základná procedúra ošetrenia pleti zahŕňa odlíčenie, čistenie podľa druhu pleti (manuálne, zvlhčovaním, peelingom, ultrazvukom), masáž alebo masku a záverečné nanesenie krému. Použitie konkrétneho typu a značky kozmetiky závisí od druhu pleti a preferencií klienta. Citlivá, suchá, zmiešaná, mastná, zrelá alebo starnúca  pleť si vyžadujú ošetrenia špeciálnymi kompletnými programami, ktoré sú navrhnuté práve pre daný typ pleti (napr. trojfázové ošetrenie zmiešanej a mastnej pleti).

Trvanie: cca 45 minút

Stav po zákroku: V závislosti od typu môže byť pleť po ošetrení mierne podráždená a začervenaná.

Výsledný efekt: Už po absolvovaní prvého ošetrenia je viditeľné výrazné zlepšenie problematickej pleti, vzhľad pórov sa zjemní.

Odporúčanie: Manuálne čistenie pleti je nutné najmä pri problematickej pleti s prejavmi  akné. Ošetrenie odporúčame absolvovať v pravidelných mesačných intervaloch. Len na zdravú a čistú pleť má význam aplikovať ďalšie nadstavbové ošetrenia v podobe rôznych vitamínových koktejlov.

Cena:  od 47,00 €

Potrebujete poradiť?
Objednajte sa na konzultáciu hneď teraz
CTA_arrow
X
Potrebujete sa poradiť s odborníkom? SME TU PRE VÁS!
Napíšte nám a dohodneme si termín Vašej návštevy

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón (povinné)


Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov